Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Murter 2021. Zájezdy do Chorvatska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Chorvatsku. Murter All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Chorvatsko.cz    >    

Dovolená Murter 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Murter 2021 a Last Minute

Apartmány Jezera - Lovišća
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Murter v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Jezera - Lovišća, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. duben až pátek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2190,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Apartmány Jezera - Lovišća
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Murter v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Jezera - Lovišća, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2190,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Apartmány Jezera - Lovišća
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Murter v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Jezera - Lovišća, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až úterý 11. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3129,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Apartmány Viola
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Murter, v místě Apartmány Viola v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Viola, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2866,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Lednička, Domácí zvířata povolena.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 200 m.
 
Apartmány Jezera - Lovišća
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Murter v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Jezera - Lovišća, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 4. květen až úterý 11. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2190,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Apartmány Jezera - Lovišća
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Murter v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Jezera - Lovišća, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. květen až středa 12. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2190,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Apartmány Jezera - Lovišća
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Murter v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Jezera - Lovišća, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. květen až pondělí 17. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3129,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Jezera Village Holiday Resort
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Murter, v místě Holiday Resort Jezera Village v 3hvězdičkovém ubytování Jezera Village Holiday Resort, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. květen až neděle 16. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 24 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 6140,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Tenis, Volejbal, Surfování, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Bar, Hotelová restaurace, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 100 m.
 
Apartmány Viola
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Murter, v místě Apartmány Viola v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Viola, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2866,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Lednička, Domácí zvířata povolena.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 200 m.
 
Jezera Village Holiday Resort
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Murter, v místě Holiday Resort Jezera Village v 3hvězdičkovém ubytování Jezera Village Holiday Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3340,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Tenis, Volejbal, Surfování, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Bar, Hotelová restaurace, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 100 m.
 

Zobrazeno 1-10 z 264 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Murter podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal