Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka ubytování v mobilhomech v Chorvatsku za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v mobilních domcích v Chorvatsku a Last Minute zájezdy. Pobyty v Chorvatsku levně. Chorvatsko 2019/2020.

A-Chorvatsko.cz    >    

Mobilhome Chorvatsko - Chorvatsko 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Mobilhome Chorvatsko podle termínu

Kemp Lopari - Mobilhome
Dovolená Chorvatsko 2019 - Lošinj v 3hvězdičkovém ubytování Kemp Lopari - Mobilhome, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. červen až sobota 6. červenec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4130,- Kč.
 
Perna Kemp Mobil Home (Aki)
Dovolená Chorvatsko 2019 - Jižní Dalmácie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Perna Kemp Mobil Home (Aki), s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 5. červenec až neděle 14. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 6700,- Kč.
 
Zaton Holiday Resort - Mobilehomy
Dovolená Chorvatsko 2019 - Zaton v 3hvězdičkovém ubytování Zaton Holiday Resort - Mobilehomy, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 6. červenec až sobota 13. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 6300,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Volejbal
 • Golf
 • Potápěčské centrum
 • Animační programy
 • Bezbariérový přístup
 • Půjčovna kol
 
Mobilní Domky Zadar
Dovolená Chorvatsko 2019 - Zadar v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Mobilní Domky Zadar, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 10. červenec až pondělí 15. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 6779,- Kč.
 
Mobilní Domky Oliva S Polopenzí
Dovolená Chorvatsko 2019 - Rabac v 3hvězdičkovém ubytování Mobilní Domky Oliva S Polopenzí, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 12. červenec až pátek 19. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 % v aktuální ceně 4917,- Kč.
 
Kemp Lopari - Mobilhome
Dovolená Chorvatsko 2019 - Lošinj v 3hvězdičkovém ubytování Kemp Lopari - Mobilhome, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu pátek 12. červenec až sobota 20. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5805,- Kč.
 
Mobilní Domky Adriatic Kemp Baško Polje
Dovolená Chorvatsko 2019 - Makarská riviéra v 3hvězdičkovém ubytování Mobilní Domky Adriatic Kemp Baško Polje, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu neděle 14. červenec až pondělí 22. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 7744,- Kč.
 
Mobile Homes - Camp Pineta
Dovolená Chorvatsko 2019 - Pula v 3hvězdičkovém ubytování Mobile Homes - Camp Pineta, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 20. červenec až sobota 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 8223,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Půjčovna kol
 
Mobilné Domy Camp Perna
Dovolená Chorvatsko 2019 - Pelješac v 3hvězdičkovém ubytování Mobilné Domy Camp Perna, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 26. červenec až neděle 4. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní zájezdy pobytové v aktuální ceně 7498,- Kč.
 
Kemp Lopari - Mobilhome
Dovolená Chorvatsko 2019 - Lošinj v 3hvězdičkovém ubytování Kemp Lopari - Mobilhome, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pondělí 29. červenec až neděle 4. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4470,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 70 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal