Bungalovy|Mobilhome|Kempy

Dovolená Makarska 2023/2024

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Makarska 2023/2024. Pobyty v Chorvatsku za nejvýhodnější ceny online. Makarska All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Makarska 2023/2024

Dovolená Chorvatsko na podzim 2023 v letovisku Makarská riviéra, Gradac, Vila Sara v ?hvězdičkovém ubytování Vila Sara, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 30. září až sobota 7. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří za aktuální cenu 3945,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Vila Sara 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Makarska 2023/2024
Vila Sara
★★
👍👍👍👍👍
 • Lednička
 • Potápěčské centrum
 • Klidná lokalita
 
 • 3 945 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (4 hodnocení)

Základní informace

Dovolená v Chorvatsku na podzim 2023 v lokalitě Makarská riviéra, Podgora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Dota od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 30. září do soboty 7. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Chorvatska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 25 %, v aktuální online ceně 3218,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Apartmány Dota je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 99 cestovatelů).


Dovolená Makarska 2023/2024
Apartmány Dota
★★★★
👍👍👍👍👍
 • 4 291 Kč
 • 3 218 Kč
 • - 25 %
 • Detail

  4.5/5 Fantastické (99 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na podzim 2023 v letovisku Makarská riviéra v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Toni 2, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 30. září až sobota 7. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří za aktuální cenu 2391,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 42 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Dovolená Makarska 2023/2024 - Apartmány Toni 2
  Apartmány Toni 2
  ★★
  • 4 122 Kč
  • 2 391 Kč
 • - 42 %
 • Detail

  Dovolená v Chorvatsku na podzim 2023 v lokalitě Makarská riviéra v 2hvězdičkovém ubytování Klimatizované Domky Živogošće - Kemp Dole od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 30. září do úterý 3. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Chorvatska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 939,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Klimatizované Domky Živogošće - Kemp Dole je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 87 cestovatelů).
  Dovolená Makarska 2023/2024 - Klimatizované Domky Živogošće - Kemp Dole
  Klimatizované Domky Živogošće - Kemp Dole
  ★★
  👍👍👍👍
   
  • 939 Kč

  Detail

  3.9/5 Skvělé (87 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na podzim 2023 v letovisku Makarská riviéra v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Alvin, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 30. září až sobota 7. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří za aktuální cenu 4040,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 13 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Dovolená Makarska 2023/2024 - Apartmány Alvin
  Apartmány Alvin
  ★★
  • 4 644 Kč
  • 4 040 Kč
 • - 13 %
 • Detail

  Dovolená v Chorvatsku na podzim 2023 v lokalitě Makarská riviéra v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány 1355-134 od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 30. září do soboty 7. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Chorvatska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 5874,- Kč.
  Dovolená Makarska 2023/2024 - Apartmány 1355-134
  Apartmány 1355-134
  ★★
   
  • 5 874 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko na podzim 2023 v letovisku Makarská riviéra, Pula, Prázdninový dům Nada (Vinkuran) v ?hvězdičkovém ubytování Vila Nada, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 30. září až sobota 7. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří za aktuální cenu 6465,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Dovolená Makarska 2023/2024 - Vila Nada
  Vila Nada
  ★★
  • Klimatizace
  • Venkovní bazén
  • Domácí zvířata povolena
  • Internet zdarma
  • Kuchyňský kout
   
  • 6 465 Kč

  Detail

  Dovolená v Chorvatsku na podzim 2023 v lokalitě Makarská riviéra v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány 1355-1326 od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 30. září do soboty 7. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Chorvatska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 7673,- Kč.
  Dovolená Makarska 2023/2024 - Apartmány 1355-1326
  Apartmány 1355-1326
  ★★
  • 7 993 Kč
  • 7 673 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Chorvatsko na podzim 2023 v letovisku Makarská riviéra v ?hvězdičkovém ubytování Vila Mari & Kiara, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 30. září až sobota 7. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří za aktuální cenu 7410,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Dovolená Makarska 2023/2024 - Vila Mari & Kiara
  Vila Mari & Kiara
  ★★
   
  • 7 410 Kč

  Detail

  Dovolená v Chorvatsku na podzim 2023 v lokalitě Makarská riviéra, Makarska, Apartmány Astra a Pinija, v místě Apartmány Astra a Pinija v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Astra A Pinija od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 30. září do soboty 7. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Chorvatska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 7015,- Kč.
  Apartmány Astra A Pinija
  Apartmány Astra A Pinija
  ★★
   
  • 7 015 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-10 z 38 nalezených
  Atraktivní město Makarska je hlavním městem Makarské riviéry. Toto město je velmi oblíbeným a vyhledávaným letoviskem, které svým návštěvníkům nabízí nejen příjemné středomořské klima, ale také množství krásných oblázkových pláží s pohledem na zelené háje olivovníků a fíkovníků. V Makarské si můžete udělat procházku na pár míst, a to např. ke dvěma klášterům, a to ke klášteru sv. Filipa Neri a františkánskému klášteru, dále také ke kostelu sv. Marka. Za deštivého počasí pak můžete navštívit Malakologické muzeum, jež ukrývá sbírku schránek měkkýšů.

  Dovolenou Makarska 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Chorvatsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Chorvatska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Chorvatsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Bulharsko 2023, dovolenou Černá Hora 2023, dovolenou Česká republika 2023/2024 nebo například dovolenou Dominikánská republika 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Egypt.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Chorvatsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Chorvatska 2023/2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Chorvatska letecky 2023/2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023/2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Chorvatsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Chorvatsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Chorvatsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Makarska nebo sekci dovolená s dětmi.