Bungalovy|Mobilhome|Kempy

Dovolená Chorvatsko 2023    >    

Dovolená Makarska 2023

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Makarska 2023. Pobyty v Chorvatsku za nejvýhodnější ceny online. Makarska All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Makarska 2023

Dovolená Chorvatsko v zimě 2023 v letovisku Makarská riviéra, Makarska, Biokovka v 2hvězdičkovém ubytování Biokovka, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 9. únor až sobota 18. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří za aktuální cenu 11223,- CZK. Rekreace je se stravou formou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Na základě 511 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Biokovka 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Makarska 2023
BiokovkaDoporučujeme
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 11 223 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (511 hodnocení)
Dovolená v Chorvatsku v zimě 2023 v lokalitě Makarská riviéra v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Noemia od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 10. února do čtvrtka 16. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 9338,- Kč.
Dovolená Makarska 2023
Noemia
★★★★
 
 • 9 338 Kč

Detail

Dovolená Chorvatsko v zimě 2023 v letovisku Makarská riviéra, Makarska, Biokovka v 2hvězdičkovém ubytování Biokovka, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 11. únor až středa 15. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny za aktuální cenu 4398,- CZK. Rekreace je se stravou formou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 10 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Na základě 511 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Biokovka 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Makarska 2023 - Biokovka
BiokovkaDoporučujeme
★★
👍👍👍👍👍
 • 4 887 Kč
 • 4 398 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (511 hodnocení)
  Dovolená v Chorvatsku v zimě 2023 v lokalitě Makarská riviéra, Makarska, Biokovka, v místě Biokovka v 2hvězdičkovém ubytování Biokovka od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 11. února do soboty 18. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální online ceně 5941,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Biokovka je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 511 cestovatelů).
  Dovolená Makarska 2023 - Biokovka
  BiokovkaDoporučujeme
  ★★
  👍👍👍👍👍
  • 6 989 Kč
  • 5 941 Kč
 • - 15 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (511 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v zimě 2023 v letovisku Makarská riviéra v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Noemia, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 11. únor až pátek 17. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny za aktuální cenu 9338,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Dovolená Makarska 2023 - Noemia
  Noemia
  ★★★★
   
  • 9 338 Kč

  Detail

  Dovolená v Chorvatsku v zimě 2023 v lokalitě Makarská riviéra, Makarska, Biokovka, v místě Biokovka v 2hvězdičkovém ubytování Biokovka od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 11. února do středy 22. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou formou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální online ceně 12714,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Biokovka je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 511 cestovatelů).
  Dovolená Makarska 2023 - Biokovka
  BiokovkaDoporučujeme
  ★★
  👍👍👍👍👍
  • 14 127 Kč
  • 12 714 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (511 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v zimě 2023 v letovisku Makarská riviéra, Makarska, Biokovka v 2hvězdičkovém ubytování Biokovka, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 12. únor až středa 15. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní za aktuální cenu 3741,- CZK. Rekreace je se stravou formou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Na základě 511 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Biokovka 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Dovolená Makarska 2023 - Biokovka
  BiokovkaDoporučujeme
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 3 741 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (511 hodnocení)
  Dovolená v Chorvatsku v zimě 2023 v lokalitě Makarská riviéra, Makarska, Biokovka, v místě Biokovka v 2hvězdičkovém ubytování Biokovka od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 13. února do pondělí 20. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 6 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 14 %, v aktuální online ceně 5826,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Biokovka je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 511 cestovatelů).
  Dovolená Makarska 2023 - Biokovka
  BiokovkaDoporučujeme
  ★★
  👍👍👍👍👍
  • 6 774 Kč
  • 5 826 Kč
 • - 14 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (511 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v zimě 2023 v letovisku Makarská riviéra v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Noemia, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 14. únor až čtvrtek 16. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní za aktuální cenu 2009,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 15 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Dovolená Makarska 2023 - Noemia
  Noemia
  ★★★★
  • 2 364 Kč
  • 2 009 Kč
 • - 15 %
 • Detail

  Dovolená v Chorvatsku v zimě 2023 v lokalitě Makarská riviéra, Baška Voda v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Violeta od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 18. února do soboty 25. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 11 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální online ceně 2988,- Kč.
  Apartmány Violeta
  Apartmány Violeta
  ★★
  • 3 735 Kč
  • 2 988 Kč
 • - 20 %
 • Detail


  Zobrazeno 1-10 z 5022 nalezených
  Atraktivní město Makarska je hlavním městem Makarské riviéry. Toto město je velmi oblíbeným a vyhledávaným letoviskem, které svým návštěvníkům nabízí nejen příjemné středomořské klima, ale také množství krásných oblázkových pláží s pohledem na zelené háje olivovníků a fíkovníků. V Makarské si můžete udělat procházku na pár míst, a to např. ke dvěma klášterům, a to ke klášteru sv. Filipa Neri a františkánskému klášteru, dále také ke kostelu sv. Marka. Za deštivého počasí pak můžete navštívit Malakologické muzeum, jež ukrývá sbírku schránek měkkýšů.

  Dovolenou Makarska 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Chorvatsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Chorvatska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Chorvatsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Bulharsko 2023, dovolenou Černá Hora 2023, dovolenou Česká republika 2023/2024 nebo například dovolenou Dominikánská republika 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Egypt.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Chorvatsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Chorvatska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Chorvatska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Chorvatsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Chorvatsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Chorvatsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Makarska nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   InviaVýsledky jsou řazeny dle data a názvu ubytovaních zařízení.