Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka pronájmu luxusních vil v Chorvatsku. ☀️ Ubytování v soukromých luxusních vilách a bytech v Chorvatsku. Široká nabídka pobytů v nádherných vilách v Chorvatsku. Dovolená a Last Minute zájezdy letecky levně. Chorvatsko 2020 / 2021.

A-Chorvatsko.cz    >    

Luxusní vily v Chorvatsku - Chorvatsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Luxusní vily v Chorvatsku podle termínu

Villa Renzo
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Renzo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až sobota 26. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 2920,- Kč.
 
Vila Tanja
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Podgora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Tanja, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až sobota 26. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 4354,- Kč.
 
Villa Celeste
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Celeste, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až sobota 26. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 38492,- Kč.
 
Villa Marija
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Marija, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až neděle 27. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 43881,- Kč.
 
Villa Mirta
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Mirta, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až neděle 27. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 38492,- Kč.
 
Drazica Resort - Hotel Drazica & Villa Lovorka
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Krk v 3.5hvězdičkovém ubytování Drazica Resort - Hotel Drazica & Villa Lovorka, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 20. září až neděle 27. září, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 7000,- Kč.
 
Bluesun Resort Velaris - Hotel Amor & Villa Vela Luka
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Brač v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bluesun Resort Velaris - Hotel Amor & Villa Vela Luka, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 20. září až neděle 27. září, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 8709,- Kč.
 
Villa Paliska
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Rabac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Paliska, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 21. září až čtvrtek 1. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 45761,- Kč.
 
Vily Bellevue
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Orebič v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vily Bellevue, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 22. září až středa 30. září, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 %, v aktuální ceně 8409,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Klidná lokalita
 • Animační programy
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Vily Bellevue
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Orebič v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vily Bellevue, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 23. září až sobota 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 9977,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Klidná lokalita
 • Animační programy
 • Bar
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 263 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal