Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka ubytování v luxusních apartmánech v Chorvatsku online. ☀️ Pobyty v luxusních soukromých apartmánech v Chorvatsku s bazénem. All Inclusive dovolená v apartmánech. Last Minute zájezdy letecky levně. Chorvatsko 2021.

A-Chorvatsko.cz    >    

Luxusní apartmány v Chorvatsku - Chorvatsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Luxusní apartmány v Chorvatsku podle termínu

Apartmány Skiper
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Istrie v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Apartmány Skiper, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3980,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Resort Belvedere - Apartmány
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Istrie, v místě Belvedere Resort v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Resort Belvedere - Apartmány, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až pondělí 26. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3671,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 500 m, vzdálenost od pláže: 50 m.
 
Apartmány Skiper
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Istrie v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Apartmány Skiper, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3026,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Apartmány Sol Katoro For Plava Laguna - 4 Noci
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Sol Katoro For Plava Laguna - 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až středa 28. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1458,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Apartmány Verudela Beach
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Pula v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Verudela Beach, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3890,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Sol Amfora Apartmány
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sol Amfora Apartmány, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. duben až pondělí 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 2349,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Resort Belvedere - Apartmány
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Istrie, v místě Belvedere Resort v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Resort Belvedere - Apartmány, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. duben až úterý 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4142,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 500 m, vzdálenost od pláže: 50 m.
 
Sol Katoro Apartmány
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sol Katoro Apartmány, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. duben až úterý 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 3658,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Apartmány Port 9 (Ex. Bon Repos)
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Korčula, v místě Port 9 Island Family Resort v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Port 9 (Ex. Bon Repos), s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. duben až pátek 30. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 2549,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Tenis, Volejbal, Fitness, Animační programy, Bar, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 2 km, vzdálenost od pláže: 100 m.
 
Apartmány Sol Katoro For Plava Laguna
Dovolená Istrie levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Apartmány Sol Katoro For Plava Laguna s délkou 4 dní, v termínu 26. duben 2021 až 29. duben 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, jarní luxusní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 2245 Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 476 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal