Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka ubytování v luxusních apartmánech v Chorvatsku online. ☀️ Pobyty v luxusních soukromých apartmánech v Chorvatsku s bazénem. All Inclusive dovolená v apartmánech. Last Minute zájezdy letecky levně. Chorvatsko 2020 / 2021.

A-Chorvatsko.cz    >    

Luxusní apartmány v Chorvatsku - Chorvatsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Luxusní apartmány v Chorvatsku podle termínu

Apartmány Crvena Luka
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Biograd Na Moru v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Crvena Luka, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. říjen až sobota 17. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 18031,- Kč.
 
Apartmány Crvena Luka
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Biograd Na Moru v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Crvena Luka, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 7. říjen až sobota 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 3864,- Kč.
 
Falkensteiner Premium Apartmány Senia
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Petrčane v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Premium Apartmány Senia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 7. říjen až středa 14. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 8540,- Kč.
 
Luxusní Apartmány Golden Rays
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Primošten v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Luxusní Apartmány Golden Rays, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 9. říjen až pátek 16. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 9170,- Kč.
 
Apartmány Crvena Luka
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Biograd Na Moru v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Crvena Luka, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. říjen až sobota 24. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 18031,- Kč.
 
Falkensteiner Premium Apartments Senia
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Petrčane v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Premium Apartments Senia, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 12. říjen až neděle 18. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 30 %, v aktuální ceně 7919,- Kč.
 
Apartmány Belvedere
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Brač v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Belvedere, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. říjen až sobota 24. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 7315,- Kč.
  • Klimatizace
  • Dětské hřiště
  • Tenis
  • Volejbal
 
Apartmány Crvena Luka
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Biograd Na Moru v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Crvena Luka, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. říjen až sobota 17. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 3864,- Kč.
 
Apartmány Crvena Luka
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Biograd Na Moru v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Crvena Luka, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. říjen až úterý 27. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 12879,- Kč.
 
Falkensteiner Premium Apartmány Senia
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Petrčane v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Premium Apartmány Senia, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. říjen až úterý 27. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 10437,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 392 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal