Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka ubytování v luxusních apartmánech v Chorvatsku online. ☀️ Pobyty v luxusních soukromých apartmánech v Chorvatsku s bazénem. All Inclusive dovolená v apartmánech. Last Minute zájezdy letecky levně. Chorvatsko 2021 / 2022.

A-Chorvatsko.cz    >    

Luxusní apartmány v Chorvatsku - Chorvatsko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Luxusní apartmány v Chorvatsku podle termínu

Apartmány Belvedere
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Belvedere, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. duben až sobota 17. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 5685,- Kč.
  • Klimatizace
  • Dětské hřiště
  • Tenis
  • Volejbal
 
Soukromé Apartmány Lux Podgora
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Podgora v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Soukromé Apartmány Lux Podgora, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. duben až sobota 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3750,- Kč.
 
Apartmány Skiper
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Istrie v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Apartmány Skiper, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. duben až úterý 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 796,- Kč.
 
Apartmány Skiper
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Istrie v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Apartmány Skiper, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 5. duben až středa 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 796,- Kč.
 
Apartmány Skiper
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Istrie v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Apartmány Skiper, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 11. duben až úterý 13. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 80 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 796,- Kč.
 
Apartmány Skiper
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Istrie v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Apartmány Skiper, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 12. duben až neděle 18. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 81 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2388,- Kč.
 
Apartmány Skiper
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Istrie v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Apartmány Skiper, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 91 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3822,- Kč.
 
Apartmány Port 9 (Ex. Bon Repos)
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Korčula v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Port 9 (Ex. Bon Repos), s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až pondělí 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 93 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 6143,- Kč.
 
Apartmány Verudela Beach
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Pula v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Verudela Beach, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až úterý 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 93 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 5001,- Kč.
 
Soukromé Apartmány Lux Podgora
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Podgora v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Soukromé Apartmány Lux Podgora, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 93 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3750,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 278 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal