Bungalovy|Mobilhome|Kempy

Dovolená Chorvatsko 2023    >    

Dovolená Lošinj 2023

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Lošinj 2023. Pobyty v Chorvatsku za nejvýhodnější ceny online. Lošinj All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Lošinj 2023

Základní informace

Dovolená Chorvatsko na jaře 2023 v letovisku Lošinj v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány 1349-35, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 25. březen až sobota 1. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 7435,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.

Atributy: s restaurací.


Nástup a odjezd

sobota - sobota (v hlavní sezoně)

Pobyt se psy

nepovolen

Povlečení

ano

Ručníky

ano

Možnosti stravování

restaurace

Možnosti zábavy

diskotéka

Typ pláže

skalnaté, opalovací molo

Vzdálenost od moře

800 m

Vzdálenost od pláže

800 m

Doprava

vlastní
(u velkých skupin je možné zajistit autobusovou dopravu)

Vzdálenost od centra

800 m

Gril

ano

Nejbližší obchod

400 m

Vzdálenost od magistrály

300 m

APP 2 &039;1&039;

terasa: posezení klimatizace: zdarma ložnice: manželská postel 1x obývací pokoj s kuchyňským koutem: mrazák l,TV,nádobí,varná deska plynová,varná deska elektrická,kávovar koupelna: WC,sprchový kout

APP 4 &039;2&039;

balkon: posezení klimatizace: zdarma ložnice: manželská postel 1x ložnice: manželská postel 1x obývací pokoj s kuchyňským koutem: mrazák l,TV,nádobí,varná deska elektrická,trouba na pečení,kávovar,myčka na nádobí koupelna: WC,sprchový kout

Dovolená Lošinj 2023
Apartmány 1349-35
★★
 
  • 7 435 Kč

Detail

Dovolená v Chorvatsku na jaře 2023 v lokalitě Lošinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vitality Punta od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 25. března do soboty 1. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Chorvatska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 12290,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Vitality Punta je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 22 cestovatelů).
Dovolená Lošinj 2023
Vitality Punta
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 12 290 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (22 hodnocení)
Dovolená Chorvatsko na jaře 2023 v letovisku Lošinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vitality Punta, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 25. březen až pátek 31. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 10534,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Na základě 22 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Vitality Punta 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Lošinj 2023 - Vitality Punta
Vitality Punta
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 10 534 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (22 hodnocení)
Dovolená v Chorvatsku na jaře 2023 v lokalitě Lošinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vitality Punta od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 25. března do úterý 28. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Chorvatska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 6768,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Vitality Punta je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 22 cestovatelů).
Dovolená Lošinj 2023 - Vitality Punta
Vitality Punta
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 6 768 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (22 hodnocení)
Dovolená Chorvatsko na jaře 2023 v letovisku Lošinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vitality Punta, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 27. březen až sobota 1. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří za aktuální cenu 11280,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Na základě 22 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Vitality Punta 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Lošinj 2023 - Vitality Punta
Vitality Punta
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 11 280 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (22 hodnocení)
Dovolená v Chorvatsku na jaře 2023 v lokalitě Lošinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vitality Punta od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 28. března do soboty 1. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Chorvatska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 9024,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Vitality Punta je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 22 cestovatelů).
Dovolená Lošinj 2023 - Vitality Punta
Vitality Punta
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 9 024 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (22 hodnocení)
Dovolená Chorvatsko na jaře 2023 v letovisku Lošinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vitality Punta, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 30. březen až pondělí 3. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní za aktuální cenu 9024,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Na základě 22 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Vitality Punta 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Lošinj 2023 - Vitality Punta
Vitality Punta
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 9 024 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (22 hodnocení)
Dovolená v Chorvatsku na jaře 2023 v lokalitě Lošinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vitality Punta od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 30. března do pátku 7. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 6 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Chorvatska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 18424,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Vitality Punta je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 22 cestovatelů).
Dovolená Lošinj 2023 - Vitality Punta
Vitality Punta
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 18 424 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (22 hodnocení)
Dovolená Chorvatsko na jaře 2023 v letovisku Lošinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vitality Punta, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 31. březen až pondělí 3. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní za aktuální cenu 6768,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Na základě 22 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Vitality Punta 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Lošinj 2023 - Vitality Punta
Vitality Punta
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 6 768 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (22 hodnocení)
Dovolená v Chorvatsku na jaře 2023 v lokalitě Lošinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aurora od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. dubna do úterý 11. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 8 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Chorvatska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 18843,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Aurora je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 19 cestovatelů).
Aurora
Aurora
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 18 843 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (19 hodnocení)

Zobrazeno 1-10 z 632 nalezených
Tento zelený ostrov je pro své slunečné podnebí návštěvníky velice oblíben. Daří se tu velice subtropickým rostlinám, jako jsou palmy, oleandry, pinie či agáve. Největší obcí na ostrově je městečko Mali Lošinj s velmi čistým mořem a dobrými možnostmi ke koupání. Ostrov Lošinj je spojen s blízkým ostrůvkem Cres 11 metrů širokou úžinou.

Dovolenou Lošinj 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Chorvatsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Chorvatska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Chorvatsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Bali 2023, dovolenou Bulharsko 2023, dovolenou Černá Hora 2023/2024 nebo například dovolenou Česká republika 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Dominikánská republika.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Chorvatsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Chorvatska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Chorvatska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Chorvatsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Chorvatsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Chorvatsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Lošinj nebo sekci dovolená s dětmi.