Vlakem|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Lošinj 2021 / 2022 - Lošinj 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Lošinj 2021 / 2022. Pobyty v Chorvatsku za nejvýhodnější ceny online. Lošinj All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Lošinj 2021 / 2022

Camping Village Poljana
★★★
👍👍👍👍👍
 • Animační programy
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Volejbal
 
 • 3 283 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (3 hodnocení)

Nejnovější recenze: ubytování v moc hezkém kempu, čistota, pořádek, málo lidí, takže klid, nádherné moře

Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Lošinj, v místě Camping Village Poljana v 3hvězdičkovém ubytování Camping Village Poljana, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 27. říjen až pondělí 1. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3283,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Camping Village Poljana je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Camping Village Poljana
★★★
👍👍👍👍👍
 • Animační programy
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Volejbal
 
 • 2 626 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (3 hodnocení)

Nejnovější recenze: ubytování v moc hezkém kempu, čistota, pořádek, málo lidí, takže klid, nádherné moře

Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v resortu Lošinj, v místě Camping Village Poljana v 3hvězdičkovém ubytování Camping Village Poljana od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 27. října do neděle 31. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2626,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Ubytování Mali Lošinj (Lošinj) - 3445
★★
 • 8 174 Kč
 • 7 357 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Lošinj v ?hvězdičkovém ubytování Ubytování Mali Lošinj (Lošinj) - 3445, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 30. říjen až sobota 6. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, aktuálně v ceně 7357,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Vitality Punta Hotel
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 20 216 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (22 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v resortu Lošinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vitality Punta Hotel od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 31. října do neděle 14. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 20216,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Vitality Punta Hotel
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 11 552 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (22 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Lošinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vitality Punta Hotel, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 31. říjen až pondělí 8. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 11552,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Vitality Punta Hotel je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Vitality Punta Hotel
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 12 996 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (22 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v resortu Lošinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vitality Punta Hotel od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 31. října do úterý 9. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 12996,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Vitality Punta Hotel
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 8 664 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (22 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Lošinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vitality Punta Hotel, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 31. říjen až sobota 6. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 8664,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Vitality Punta Hotel je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Vitality Punta Hotel
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 18 772 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (22 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v resortu Lošinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vitality Punta Hotel od Invie v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 31. října do sobota 13. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 18772,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Vitality Punta Hotel
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 17 328 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (22 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Lošinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vitality Punta Hotel, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 31. říjen až pátek 12. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 17328,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Vitality Punta Hotel je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Vitality Punta Hotel
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 7 220 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (22 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v resortu Lošinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vitality Punta Hotel od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 31. října do pátek 5. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 7220,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-10 z 309 nalezených

  Dovolenou Lošinj 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Chorvatsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Chorvatska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Chorvatsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Slovensko 2021, dovolenou Slovinsko 2021, dovolenou Spojené arabské emiráty 2021/2022 nebo například dovolenou Srí Lanka 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Španělsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Chorvatsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Chorvatska 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Chorvatska letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Chorvatsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Chorvatsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Chorvatsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Lošinj nebo sekci dovolená s dětmi.

  Tento zelený ostrov je pro své slunečné podnebí návštěvníky velice oblíben. Daří se tu velice subtropickým rostlinám, jako jsou palmy, oleandry, pinie či agáve. Největší obcí na ostrově je městečko Mali Lošinj s velmi čistým mořem a dobrými možnostmi ke koupání. Ostrov Lošinj je spojen s blízkým ostrůvkem Cres 11 metrů širokou úžinou.