Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Lošinj v listopadu 2020. Zájezdy do Chorvatska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v listopadu v Chorvatsku. Lošinj All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Chorvatsko.cz    >    
Lošinj    >    

Dovolená Lošinj v listopadu - Listopad v Chorvatsku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Lošinj v listopadu 2020

Villa Antiqua - Mali Lošinj
Dovolená Chorvatsko 2020 - Lošinj v 3hvězdičkovém ubytování Villa Antiqua - Mali Lošinj, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 185 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 % v aktuální ceně 7567,- Kč.
 
Bellevue - Mali Lošinj
Dovolená Chorvatsko 2020 - Lošinj v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bellevue - Mali Lošinj, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 185 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 20847,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Tenis
  • Klidná lokalita
  • Fitness
  • Bar
 
Ckl238
Dovolená Chorvatsko 2020 - Lošinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ckl238, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 185 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2397,- Kč.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Lošinj podle měsíce odjezdu

Lošinj All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal