Vlakem|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Chorvatsko levně - Last Minute Chorvatsko

Aktuální nabídka dovolené v Chorvatsku za nejlepší ceny online. Zájezdy do Chorvatska bez stravy, s polopenzí, plnou penzí a All Inclusive levně. Last Minute pobyty letecky ✈ s ubytováním za nejlevnější ceny. Last Minute Chorvatsko.

Chorvatsko levně 2021

Hotel Aminess Laguna
★★★
 
  • 1 883 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Spokojnosť maximálna.

Dovolená Istrie levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Aminess Laguna s délkou 3 dní, v termínu 27. říjen 2021 až 29. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 1883 Kč.
Hotel Flores
★★★★
 
  • 3 553 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Vinikajúci hotel, blízko mora s priestrannou plážou. Hotel umiestnený v borovicovom háji.

Dovolená Istrie levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Flores s délkou 4 dní, v termínu 27. říjen 2021 až 30. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 3553 Kč.
Jezero
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 6 387 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Plitvická jezera v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jezero, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 27. říjen až neděle 31. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 6387,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Jezero je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Kemp Porton Biondi
★★★
 
  • 2 700 Kč

Detail

Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v resortu Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Kemp Porton Biondi od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 27. října do neděle 31. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 2700,- Kč.
Kemp Šimuni
★★★
 
  • 2 390 Kč

Detail

Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Ostrov Pag v 3hvězdičkovém ubytování Kemp Šimuni, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 27. říjen až středa 3. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 2390,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
Mimosa/Hedera/Narcis
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 6 849 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (96 hodnocení)
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v resortu Rabac v 3hvězdičkovém ubytování Mimosa/Hedera/Narcis od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 27. října do úterý 2. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 6849,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Mobilhome Rabac
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 4 993 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (11 hodnocení)
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Rabac v ?hvězdičkovém ubytování Mobilhome Rabac, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 27. říjen až pondělí 1. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 4993,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Mobilhome Rabac je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Mobilhome Rabac
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 1 410 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (11 hodnocení)
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v resortu Rabac v ?hvězdičkovém ubytování Mobilhome Rabac od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 27. října do sobota 30. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 1410,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Valamar Hotel Sanfior
★★★★
 
  • 2 662 Kč

Detail

Dovolená Istrie levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Valamar Hotel Sanfior s délkou 3 dní, v termínu 27. říjen 2021 až 29. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 2662 Kč.
Valamar Meteor
★★
 
  • 4 590 Kč

Detail

Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v resortu Makarska v ?hvězdičkovém ubytování Valamar Meteor od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 27. října do úterý 2. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 4590,- Kč.

Zobrazeno 21-30 z 3268 nalezených

Dovolenou Chorvatsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Chorvatsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Chorvatska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Chorvatsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Keňa levně, Kuba levně, Kypr levně nebo například dovolenou Maďarsko levně? Další možností je třeba Madeira levně.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Chorvatsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Chorvatska 2021 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Chorvatska letecky 2021 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Chorvatsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Chorvatsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Chorvatsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Chorvatsko nebo sekci dovolená s dětmi.