Vlakem|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Istrie    >    

Letní dovolená u moře Istrie - Istrie 2021

Aktuální nabídka letní dovolené v Chorvatsku u moře. Istrie v létě u moře za nejlepší ceny online 2021. All Inclusive zájezdy Istrie. Letní pobyty a prázdniny s dětmi v Chorvatsku. Istrie 2021.

Letní dovolená u moře Istrie 2021

Apartmány 1318-758
★★
 
 • 5 025 Kč

Detail

Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istrie v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány 1318-758, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 5025,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
Heritage Chersin
★★
 
 • 30 891 Kč

Detail

Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Istrie, v místě Heritage Chersin v ?hvězdičkovém ubytování Heritage Chersin od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do sobota 14. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 30891,- Kč.
Kažela
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 17 113 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (38 hodnocení)
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istrie v 2hvězdičkovém ubytování Kažela, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až pondělí 9. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 17113,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Kažela je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Naturist Park Koversada Villas
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 19 699 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (21 hodnocení)
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Istrie v 2hvězdičkovém ubytování Naturist Park Koversada Villas od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do pondělí 9. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 19699,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Remisens Premium Hotel Ambasador
★★★★★
👍👍👍👍👍
 • Vnitřní bazén
 • Vnější bazén
 • 17 263 Kč
 • 14 501 Kč
 • - 16 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istrie, v místě Remisens Premium Hotel Ambasador v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Remisens Premium Hotel Ambasador, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 16 %, aktuálně v ceně 14501,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Remisens Premium Hotel Ambasador je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Kažela
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 15 531 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (38 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Istrie v 2hvězdičkovém ubytování Kažela od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 3. srpna do středa 11. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 15531,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Kažela
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 13 301 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (38 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istrie v 2hvězdičkovém ubytování Kažela, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až úterý 10. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 13301,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Kažela je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Naturist Park Koversada Villas
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 14 474 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (21 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Istrie v 2hvězdičkovém ubytování Naturist Park Koversada Villas od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. srpna do úterý 10. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 14474,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Wine & Heritage Roxanich
  ★★
   
  • 12 582 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istrie v ?hvězdičkovém ubytování Wine & Heritage Roxanich, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až pondělí 9. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 12582,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Camping Bijela Uvala
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 22 348 Kč
  • 19 666 Kč
 • - 12 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (79 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Pro rodiny s detmi naprosto uzasne :)

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Camping Bijela Uvala od Invie v délce 17 dní - 16 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 6. srpna do neděle 22. srpna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 7 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 %, v aktuální online ceně 19666,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-10 z 631 nalezených

  Dovolenou Istrie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Chorvatsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Chorvatska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Chorvatsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Česká republika 2021, dovolenou Dominikánská republika 2021, dovolenou Egypt 2021/2022 nebo například dovolenou Francie? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Chorvatsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Chorvatsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Chorvatsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Chorvatsku můžete také podle kvality: např Istrie levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Chorvatsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Istrie nebo sekci dovolená s dětmi.

  Istrie je poloostrovem, jež má tvar trojúhelníku. Istrie patří k nejvyhledávanějším prázdninovým cílům v Evropě, zejména populární jsou zdejší rekreační střediska: Poreč, Rovinj, Pula a také národní park zvaný Brijuni.