Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka Last Minute dovolené v Chorvatsku - Krk za nejlepší ceny online. Super Last Minute dovolená Krk. All Inclusive pobyty na poslední chvíli. Krk 2019.

A-Chorvatsko.cz    >    
Krk    >    

Krk Last Minute - Krk 2019

Vyhledávání zájezdů

Krk Last Minute podle termínu

Malin Hotel
Dovolená Chorvatsko 2019 - Krk v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Malin Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 24. únor až neděle 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6579,- Kč.
 
Hotel Aurora
Dovolená Chorvatsko 2019 - Krk v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aurora, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 24. březen až neděle 31. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 7 % v aktuální ceně 7247,- Kč.
 
Hotel Aurora
Dovolená Chorvatsko 2019 - Krk v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aurora, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 28. březen až čtvrtek 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 7 % v aktuální ceně 6551,- Kč.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Krk podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal