Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka Last Minute dovolené v Chorvatsku za nejlepší ceny online. ☀️ Super Last Minute zájezdy do Chorvatska. All Inclusive pobyty Chorvatsko na poslední chvíli výhodně. Chorvatsko 2020 / 2021.

A-Chorvatsko.cz    >    

Chorvatsko Last Minute - Chorvatsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Chorvatsko Last Minute podle termínu

Meliá Istrian Villas For Plava Laguna
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Umag v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Meliá Istrian Villas For Plava Laguna, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 18. září až čtvrtek 24. září, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 57 %, v aktuální ceně 5930,- Kč.
 
Meliá Istrian Villas For Plava Laguna
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Umag v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Meliá Istrian Villas For Plava Laguna, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 18. září až úterý 22. září, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 57 %, v aktuální ceně 3944,- Kč.
 
Appartements Arena Verudela Beach
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Pula v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Appartements Arena Verudela Beach, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 18. září až pátek 25. září, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 45 %, v aktuální ceně 7011,- Kč.
 
Appartements Splendid
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Pula v 3hvězdičkovém ubytování Appartements Splendid, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 18. září až sobota 26. září, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 44 %, v aktuální ceně 4509,- Kč.
 
Valamar Diamant Residence (Mit Verpflegung)
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Poreč v 3hvězdičkovém ubytování Valamar Diamant Residence (Mit Verpflegung), s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 18. září až středa 23. září, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 41 %, v aktuální ceně 3767,- Kč.
 
Hotel Korčula De La Ville
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Korčula v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Korčula De La Ville, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 18. září až úterý 22. září, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 9229,- Kč.
  • Minibar
  • Bar
 
Hotel Korčula De La Ville
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Korčula v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Korčula De La Ville, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 18. září až pátek 25. září, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 15999,- Kč.
  • Minibar
  • Bar
 
Residence Sol Umag For Plava Laguna
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Umag v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Sol Umag For Plava Laguna, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 18. září až sobota 26. září, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 7061,- Kč.
 
Residence Sol Umag For Plava Laguna
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Umag v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Sol Umag For Plava Laguna, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 18. září až neděle 27. září, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 7888,- Kč.
 
Residence Sol Umag For Plava Laguna
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Umag v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Sol Umag For Plava Laguna, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 18. září až středa 23. září, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 31 %, v aktuální ceně 5213,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 7428 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal