Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Rovinj v květnu 2021. Zájezdy do Chorvatska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v květnu v Chorvatsku. Rovinj All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Chorvatsko.cz    >    
Rovinj    >    

Dovolená Rovinj v květnu - Květen v Chorvatsku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Rovinj v květnu 2021

Maruzini
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Apartmán Maruzini (Kanfanar) v 3hvězdičkovém ubytování Maruzini, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 2191,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, TV, Klidná lokalita, Domácí zvířata povolena, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 2 km, vzdálenost od pláže: 17 km.
 
Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až středa 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 1169,- Kč.
 
Vila Radojka
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Vila Radojka v ?hvězdičkovém ubytování Vila Radojka, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 1800,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, TV, Lednička, Dětský koutek, Domácí zvířata povolena.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 450 m.
 
Apartmány Elite
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Elite, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 4618,- Kč.
 
Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 11. květen až čtvrtek 20. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2630,- CZK.
 
Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 13. květen až středa 19. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 1754,- Kč.
 
Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 17. květen až sobota 22. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 1462,- CZK.
 
Vila Anselmo
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Vila Anselmo v ?hvězdičkovém ubytování Vila Anselmo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 21. květen až pátek 28. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3305,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 300 m.
 
Apartmány Elite
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Elite, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 4618,- CZK.
 
Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 23. květen až pátek 28. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 40 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2135,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 11 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Rovinj podle měsíce odjezdu

Rovinj All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal