Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Istrie v květnu 2020. Zájezdy do Chorvatska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v květnu v Chorvatsku. Istrie All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Chorvatsko.cz    >    
Istrie    >    

Dovolená Istrie v květnu - Květen v Chorvatsku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Istrie v květnu 2020

Mara
Dovolená Chorvatsko 2020 - Istrie v hvězdičkovém ubytování Mara, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až pátek 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 148 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1729,- Kč.
 
Remisens Premium Heritage Hotel Imperial
Dovolená Chorvatsko 2020 - Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Remisens Premium Heritage Hotel Imperial, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu pátek 15. květen až sobota 23. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 161 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 11903,- Kč.
  • Klimatizace
  • Tenis
 
Hilde
Dovolená Chorvatsko 2020 - Istrie v 3hvězdičkovém ubytování Hilde, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 16. květen až pátek 22. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 162 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 2523,- Kč.
 
Snježana
Dovolená Chorvatsko 2020 - Istrie v hvězdičkovém ubytování Snježana, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 30. květen až pátek 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 176 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2103,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Istrie podle měsíce odjezdu

Istrie All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal