Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Dubrovník v květnu 2021. Zájezdy do Chorvatska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v květnu v Chorvatsku. Dubrovník All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Chorvatsko.cz    >    
Dubrovník    >    

Dovolená Dubrovník v květnu - Květen v Chorvatsku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Dubrovník v květnu 2021

Hotel Komodor
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Dubrovník, v místě Komodor v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Komodor, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 9261,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, TV, Bar, Hotelová doprava.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 30 m.
 
Hotel Vis
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Dubrovník v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Vis, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 9261,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Hotel Lapad
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Dubrovník, v místě Lapad Hotel v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Lapad, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 42580,- CZK.

Vybavení hotelu: Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Minibar, Bar, Lednička, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Wifi zdarma.
 
Grand Hotel Park
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Dubrovník v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Park, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 4. květen až pondělí 10. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 11440,- Kč.
 
Hotel Adriatic Tr – Dubrovník
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Dubrovník, v místě Adriatic v ?hvězdičkovém ubytování Hotel Adriatic Tr – Dubrovník, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. květen až pondělí 10. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4480,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Dětské hřiště, Tenis, Potápěčské centrum, Silnice kolem hotelu, Fitness, Bar, Hotelová restaurace.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 4 m, vzdálenost od pláže: 50 m.
 
Depandance Komodor
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Dubrovník, v místě Depandance Komodor v 3hvězdičkovém ubytování Depandance Komodor, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. květen až pátek 21. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 19345,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Bar, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 50 m.
 
Resort Sensimar Kalamota Island
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Dubrovník, v místě Sensimar Kalamota Island (Koločep) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Resort Sensimar Kalamota Island, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až pátek 14. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 9765,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, TV, Tenis, Bar, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 50 m.
 
Hotel Tirena Sunny By Valamar
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Dubrovník v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Tirena Sunny By Valamar, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 9800,- Kč.
 
Dubrovník / Tirena Sunny Hotel By Valamar
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Dubrovník, v místě Valamar Tirena Sunny v 3hvězdičkovém ubytování Dubrovník / Tirena Sunny Hotel By Valamar, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 11895,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 6 km, vzdálenost od pláže: 300 m.
 
Hotel Tirena
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Dubrovník v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Tirena, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 26 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 11220,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 27 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Dubrovník podle měsíce odjezdu

Dubrovník All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal