Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Valamar Koralj Hotel s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v Chorvatsku v lokalitě Kvarner - Valamar Koralj Hotel. Last Minute pobyty v chorvatské lokalitě Kvarner 2019.

A-Chorvatsko.cz    >    
Kvarner    >    

Valamar Koralj Hotel

Vyhledávání zájezdů

Valamar Koralj Hotel podle termínu

Valamar Koralj Hotel
Dovolená Chorvatsko 2019 - Krk v 3hvězdičkovém ubytování Valamar Koralj Hotel, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 9. červenec až pondělí 15. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 48 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % v aktuální ceně 12988,- Kč.
 
Valamar Koralj Hotel
Dovolená Chorvatsko 2019 - Krk v 3hvězdičkovém ubytování Valamar Koralj Hotel, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu sobota 20. červenec až neděle 28. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 59 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 19710,- Kč.
 
Valamar Koralj Hotel
Dovolená Chorvatsko 2019 - Krk v 3hvězdičkovém ubytování Valamar Koralj Hotel, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu sobota 20. červenec až úterý 30. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 59 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 25013,- Kč.
 
Valamar Koralj Hotel
Dovolená Chorvatsko 2019 - Krk v 3hvězdičkovém ubytování Valamar Koralj Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 20. září až úterý 24. září, s dopravou vlastní - například autem, za 121 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 4097,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Kvarner podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal