Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Hotel Valamar Atrium Baska Residence s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v Chorvatsku v lokalitě Krk - Hotel Valamar Atrium Baska Residence. Last Minute pobyty v chorvatské lokalitě Krk 2019.

A-Chorvatsko.cz    >    
Krk    >    

Hotel Valamar Atrium Baska Residence

Vyhledávání zájezdů

Hotel Valamar Atrium Baska Residence podle termínu

Valamar Atrium Baska Residence
Dovolená Chorvatsko 2019 - Krk v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Valamar Atrium Baska Residence, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 9. srpen až středa 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 24625,- Kč.
 
Valamar Atrium Baska Residence
Dovolená Chorvatsko 2019 - Krk v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Valamar Atrium Baska Residence, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 9. srpen až neděle 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6654,- Kč.
 
Valamar Atrium Baška Residence
Dovolená Chorvatsko 2019 - Krk v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Valamar Atrium Baška Residence, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 12. srpen až pátek 16. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 21679,- Kč.
 
Valamar Atrium Baška Residence
Dovolená Chorvatsko 2019 - Krk v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Valamar Atrium Baška Residence, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu pondělí 16. září až čtvrtek 26. září, s dopravou vlastní - například autem, za 57 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 17029,- Kč.
 
Valamar Atrium Baska Residence
Dovolená Chorvatsko 2019 - Krk v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Valamar Atrium Baska Residence, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 21. září až sobota 28. září, s dopravou vlastní - například autem, za 62 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 13904,- Kč.
 
Valamar Atrium Baška Residence
Dovolená Chorvatsko 2019 - Krk v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Valamar Atrium Baška Residence, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu středa 25. září až čtvrtek 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 15728,- Kč.
 
Hotel Valamar Atrium Baska Residence
Dovolená Kvarner levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Valamar Atrium Baska Residence s délkou 3 dní, v termínu 1. říjen 2019 až 3. říjen 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 2252 Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Krk podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal