Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Krk 2021. Zájezdy do Chorvatska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Chorvatsku. Krk All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Chorvatsko.cz    >    

Dovolená Krk 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Krk 2021 a Last Minute

Aminess Magal Hotel
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Krk v 3hvězdičkovém ubytování Aminess Magal Hotel, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. duben až pondělí 19. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 4232,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Aminess Hotel Veya Ex Jadran
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Krk, v místě Aminess Veja (ex.Jadran) v 3hvězdičkovém ubytování Aminess Hotel Veya Ex Jadran, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. duben až neděle 18. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze s nápoji. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2903,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Tenis, Surfování, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 200 m, vzdálenost od pláže: 20 m.
 
Villa Lovorka
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Krk v 3hvězdičkovém ubytování Villa Lovorka, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až pátek 30. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 16720,- CZK.
 
Aminess Hotel Veya Ex Jadran
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Krk, v místě Aminess Veja (ex.Jadran) v 3hvězdičkovém ubytování Aminess Hotel Veya Ex Jadran, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až pondělí 26. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6105,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Tenis, Surfování, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 200 m, vzdálenost od pláže: 20 m.
 
Apartmány Elpi
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Krk, v místě Apartmány ELPI *** - Malinska v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Elpi, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2316,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Klidná lokalita.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 100 m.
 
Resort Blue Waves
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Krk, v místě Blue Waves Resort v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Resort Blue Waves, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až středa 28. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 19404,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 2 km, vzdálenost od pláže: 50 m.
 
Aminess Hotel Veya Ex Jadran
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Krk, v místě Aminess Veja (ex.Jadran) v 3hvězdičkovém ubytování Aminess Hotel Veya Ex Jadran, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 19. duben až pátek 30. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze s nápoji. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 9009,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Tenis, Surfování, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 200 m, vzdálenost od pláže: 20 m.
 
Villa Lovorka
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Krk v 3hvězdičkovém ubytování Villa Lovorka, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. duben až pátek 30. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 17100,- Kč.
 
Vile Corinthia - 7 Nocí
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Krk v 3hvězdičkovém ubytování Vile Corinthia - 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až středa 28. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2523,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Vily Corinthia
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Krk, v místě Villa Corinthia v 3hvězdičkovém ubytování Vily Corinthia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 3137,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Tenis, Volejbal, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 300 m, vzdálenost od pláže: 100 m.
 

Zobrazeno 1-10 z 772 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Krk podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal