Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska
www.A-Chorvatsko.cz    >    
Korčula    >    

Hotel Liburna, Ostrov Korčula - Korčula

Vyhledávání zájezdů

Hotel Liburna, Ostrov Korčula - Korčula - Korčula

Hotel Liburna, Ostrov Korčula - Korčula
Dovolená Chorvatsko 2018 - Korčula v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Liburna, Ostrov Korčula - Korčula, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 30. květen až středa 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % v aktuální ceně 10824,- Kč.
 
Hotel Liburna, Ostrov Korčula - Korčula
Dovolená Chorvatsko 2018 - Korčula v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Liburna, Ostrov Korčula - Korčula, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu úterý 5. červen až středa 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % v aktuální ceně 13677,- Kč.
 
Hotel Liburna, Ostrov Korčula - Korčula
Dovolená Chorvatsko 2018 - Korčula v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Liburna, Ostrov Korčula - Korčula, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu sobota 14. červenec až neděle 22. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 53 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové v aktuální ceně 23424,- Kč.
 
Hotel Liburna, Ostrov Korčula - Korčula
Dovolená Chorvatsko 2018 - Korčula v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Liburna, Ostrov Korčula - Korčula, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu úterý 17. červenec až středa 25. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 56 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové v aktuální ceně 23424,- Kč.
 
Hotel Liburna, Ostrov Korčula - Korčula
Dovolená Chorvatsko 2018 - Korčula v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Liburna, Ostrov Korčula - Korčula, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 27. červenec až čtvrtek 2. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 17568,- Kč.
 
Hotel Liburna, Ostrov Korčula - Korčula
Dovolená Chorvatsko 2018 - Korčula v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Liburna, Ostrov Korčula - Korčula, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 27. srpen až pondělí 3. září, s dopravou vlastní - například autem, za 97 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 18116,- Kč.
 
Hotel Liburna, Ostrov Korčula - Korčula
Dovolená Chorvatsko 2018 - Korčula v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Liburna, Ostrov Korčula - Korčula, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu úterý 28. srpen až středa 5. září, s dopravou vlastní - například autem, za 98 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 20704,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Korčula podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal