Vlakem|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Korčula 2021 - Korčula 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Korčula 2021. Pobyty v Chorvatsku za nejvýhodnější ceny online. Korčula All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Korčula 2021

Aminess Liburna
★★★★
👍👍👍👍
 • 39 173 Kč
 • 29 380 Kč
 • - 25 %
 • Detail

  4/5 Skvělé (18 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Korčula v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aminess Liburna, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 7. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 %, aktuálně v ceně 29380,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Aminess Liburna je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Aminess Port9 Hotel (Ex. Bon Repos)
  ★★★★
  👍👍👍👍
  • Bar
  • Dětské hřiště
  • Dětský koutek
  • Hotelová restaurace
  • Kavárna
  • Klimatizace
  • Kuchyňský kout
  • Lednička
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • Nonstop recepce
  • Potápěčské centrum
  • Půjčovna kol
  • TV
  • Tenis
  • Vnější bazén
  • Volejbal
   
  • 11 685 Kč

  Detail

  3.6/5 Skvělé (122 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Korčula, v místě Port 9 Hotel v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aminess Port9 Hotel (Ex. Bon Repos) od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do čtvrtek 5. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 11685,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Apartmány Ana - Lumbarda
  ★★
   
  • 6 557 Kč

  Detail

  Nejnovější recenze: S dovolenou jsme byli maximalně spokojení. Ubytovaní v zátoce, minimum lidí. Jen trochu nárocnější cesta k apartmánu po velmi úzké cestě. Je třeba počitat s couváním při vyhybání dvou vozidel. Ale soukromí a klid za to ...

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Korčula, v místě Apartmány ANA - LUMBARDA v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Ana - Lumbarda, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až úterý 10. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 6557,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Aminess Liburna
  ★★★★
  👍👍👍👍
   
  • 14 280 Kč

  Detail

  4/5 Skvělé (18 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Korčula v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aminess Liburna od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. srpna do pátek 6. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 14280,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Aminess Liburna
  ★★★★
  👍👍👍👍
   
  • 13 470 Kč

  Detail

  4/5 Skvělé (18 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Korčula v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aminess Liburna, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 13470,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Aminess Liburna je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Aminess Liburna
  ★★★★
  👍👍👍👍
   
  • 14 280 Kč

  Detail

  4/5 Skvělé (18 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Korčula v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aminess Liburna od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 3. srpna do neděle 8. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 14280,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Aminess Liburna
  ★★★★
  👍👍👍👍
   
  • 26 940 Kč

  Detail

  4/5 Skvělé (18 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Korčula v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aminess Liburna, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až pátek 13. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 26940,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Aminess Liburna je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Aminess Port9 Residence
  ★★★★
   
  • 12 648 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Korčula, v místě Aminess Port9 Residence v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aminess Port9 Residence od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 3. srpna do středa 11. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 12648,- Kč.
  Aminess Port9 Residence
  ★★★★
   
  • 14 229 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Korčula, v místě Aminess Port9 Residence v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aminess Port9 Residence, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až čtvrtek 12. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 14229,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Lumbarda
  ★★★
  • 21 812 Kč
  • 21 158 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Korčula v 3hvězdičkovém ubytování Lumbarda od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. srpna do středa 18. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 %, v aktuální online ceně 21158,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 713 nalezených

  Dovolenou Korčula 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Chorvatsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Chorvatska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Chorvatsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Řecko 2021, dovolenou Slovensko 2021, dovolenou Slovinsko 2021/2022 nebo například dovolenou Spojené arabské emiráty 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Srí Lanka.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Chorvatsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Chorvatsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Chorvatsku můžete také podle kvality: např Korčula levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Chorvatsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Korčula nebo sekci dovolená s dětmi.

  Korčula je šestým největším jadranským ostrovem. Tento ostrov proslul svými olivami a vinnou révou. Jméno tohoto ostrova je odvozeno od řeckého Crocyra Melaina, neboli Černá Korčula, jelikož ji celou pokrývají husté porosty borovic, dubů i cypřišů. Korčula je vyhledávaným cílem turistů nejen pro její sytě zelené kopce, historické památky, ale také pro její písečné pláže, modré moře a palmy. Nejvýznamnější stejnojmenné město Korčula představuje také typické středověké město Dalmácie, jež dýchá svým nezaměnitelným kouzlem. Vydejte se do jeho centra na Strossmayerov trg, kde naleznete pozoruhodný gotický kostel Všech svatých (Svi Sveti), dále katedrálu sv. Marka z 15. stol. s nádherným portálem, jež střeží dva lvi. S katedrálou pak sousedí opatská klenotnice sv. Marka, která jistě také stojí za zhlédnutí. Navštívit můžete také městské muzeum, které schraňuje dokumenty týkající se námořní minulosti Korčuly. Korčula je také známá údajným narozením slavného cestovatele Marca Pola, proto zde můžete také navštívit v uličce Depolo údajný rodný dům