Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka ubytování v kempech v Chorvatsku ✅ Levná dovolená ve stanech, bungalovech, chatkách nebo karavanech nejen pro rodiny s dětmi. Nejlepší kempy v Chorvatsku. Chorvatsko 2019/2020.

A-Chorvatsko.cz    >    

Kempy v Chorvatsku - Chorvatsko 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Kempy v Chorvatsku podle termínu

Mobilné Domy Camp Perna
Dovolená Chorvatsko 2019 - Pelješac v 3hvězdičkovém ubytování Mobilné Domy Camp Perna, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 20. září až neděle 29. září, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4627,- Kč.
 
Camping Oliva
Dovolená Chorvatsko 2019 - Rabac v 3hvězdičkovém ubytování Camping Oliva, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 21. září až čtvrtek 26. září, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 8115,- Kč.
  • Dětské hřiště
  • Tenis
  • Volejbal
 
Kemp Rapoča - Mobil Home
Dovolená Chorvatsko 2019 - Lošinj v hvězdičkovém ubytování Kemp Rapoča - Mobil Home, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 21. září až sobota 28. září, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1505,- Kč.
 
Mobile Homes - "camp Nevio"
Dovolená Chorvatsko 2019 - Pelješac v 3hvězdičkovém ubytování Mobile Homes - "camp Nevio", s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 21. září až sobota 28. září, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2156,- Kč.
 
Mobilné Domy Camp Perna
Dovolená Chorvatsko 2019 - Pelješac v 3hvězdičkovém ubytování Mobilné Domy Camp Perna, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 21. září až sobota 28. září, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1527,- Kč.
 
Montované Chatky Marco Polo Village - Kemp Kalac 3*
Dovolená Chorvatsko 2019 - Korčula v hvězdičkovém ubytování Montované Chatky Marco Polo Village - Kemp Kalac 3*, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 21. září až sobota 28. září, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1350,- Kč.
 
Kemp Rapoča - Mobil Home
Dovolená Chorvatsko 2019 - Lošinj v hvězdičkovém ubytování Kemp Rapoča - Mobil Home, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 22. září až neděle 29. září, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1505,- Kč.
 
Camping Village & Resort Poljana
Dovolená Chorvatsko 2019 - Lošinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Camping Village & Resort Poljana, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu úterý 24. září až neděle 6. říjen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 35 % v aktuální ceně 7190,- Kč.
 
Camping Arena Stoja
Dovolená Chorvatsko 2019 - Pula v 3hvězdičkovém ubytování Camping Arena Stoja, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu středa 25. září až čtvrtek 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 4818,- Kč.
 
Kemp Rapoča - Mobil Home
Dovolená Chorvatsko 2019 - Lošinj v hvězdičkovém ubytování Kemp Rapoča - Mobil Home, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 25. září až středa 2. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1505,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 101 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal