Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v Chorvatsku přímo u jezera. ☀️ Výhodné Last Minute zájezdy s ubytováním u vody v Chorvatsku. Pobyty u jezera: hotely, chatky, penziony, apartmány a mobilhome. Chorvatsko 2021 / 2022.

A-Chorvatsko.cz    >    

Jezera v Chorvatsku - Chorvatsko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Jezera v Chorvatsku podle termínu

Hotel Jezero
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Plitvická jezera v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 31. březen až pátek 2. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 62 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2790,- Kč.
  • Minibar
  • Bar
  • Dětské hřiště
 
Pokoje Marko Plitvická Jezera
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Plitvická jezera v hvězdičkovém ubytování Pokoje Marko Plitvická Jezera, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 31. březen až pátek 2. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 62 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2167,- Kč.
 
Hotel Plitvice Plitvická Jezera
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Plitvická jezera v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Plitvice Plitvická Jezera, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. duben až sobota 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12078,- Kč.
 
Hotel Plitvice Plitvická Jezera
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Plitvická jezera v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Plitvice Plitvická Jezera, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 5. duben až sobota 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 8624,- Kč.
 
Hotel Plitvice Plitvická Jezera
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Plitvická jezera v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Plitvice Plitvická Jezera, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 6. duben až pondělí 12. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 10351,- Kč.
 
Hotel Plitvice Plitvická Jezera
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Plitvická jezera v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Plitvice Plitvická Jezera, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 6. duben až neděle 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 8624,- Kč.
 
Hotel Jezero
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Plitvická jezera v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Jezero, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 7. duben až pátek 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 69 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2990,- Kč.
  • Minibar
  • Bar
  • Dětské hřiště
 
Pokoje Marko Plitvická Jezera
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Plitvická jezera v hvězdičkovém ubytování Pokoje Marko Plitvická Jezera, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 7. duben až neděle 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 69 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4334,- Kč.
 
Pokoje Marko Plitvická Jezera
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Plitvická jezera v hvězdičkovém ubytování Pokoje Marko Plitvická Jezera, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 7. duben až pátek 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 69 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2167,- Kč.
 
Hotel Plitvice Plitvická Jezera
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Plitvická jezera v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Plitvice Plitvická Jezera, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 9. duben až čtvrtek 15. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 10351,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 481 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal