Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Mobilní Domky Sirena s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Mobilní Domky Sirena v Chorvatsku v lokalitě Istrie. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v chorvatské lokalitě Istrie 2021.

A-Chorvatsko.cz    >    
Istrie    >    

Mobilní Domky Sirena - Chorvatsko

Vyhledávání zájezdů

Mobilní Domky Sirena v Chorvatsku - Istrie

Mobilní Domky Sirena
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mobilní Domky Sirena, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 29. květen až sobota 12. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 8143,- Kč.
 
Mobilní Domky Sirena
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mobilní Domky Sirena, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. červenec až pátek 16. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 228 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 5822,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Istrie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal