Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Hotel Koral s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Hotel Koral v Chorvatsku v lokalitě Istrie. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v chorvatské lokalitě Istrie 2020/2021.

A-Chorvatsko.cz    >    
Istrie    >    

Hotel Koral - Chorvatsko

Vyhledávání zájezdů

Hotel Koral v Chorvatsku - Istrie

Hotel Koral
Dovolená Chorvatsko v zimě 2020 v lokalitě Istrie v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Koral, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. prosinec až pondělí 14. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 31 %, v aktuální ceně 5440,- Kč.
 
Hotel Koral
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istrie v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Koral, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 19. srpen až sobota 28. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 268 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 13832,- Kč.
 
Hotel Koral
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Istrie v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Koral, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 15. září až neděle 26. září, s dopravou vlastní - například autem, za 295 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 10673,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Istrie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal