Vlakem|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Istrie    >    

Apartmány Skiper v Chorvatsku

Apartmány Skiper s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená v Chorvatsku v lokalitě Istrie - Apartmány Skiper. Last Minute a All Inclusive pobyty v chorvatské lokalitě Istrie 2021.

Apartmány Skiper - volné termíny

Apartmány Skiper - Bez stravy
★★★★★
Dovolená Istrie levně, v 5hvězdičkovém ubytování - Apartmány Skiper s délkou 3 dní, v termínu 9. říjen 2021 až 11. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 1592 Kč.

Dovolenou Istrie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Chorvatsku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Rakousko 2021, dovolenou Rumunsko 2021, dovolenou Řecko 2021/2022 nebo například dovolenou Slovensko? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Slovinsko.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.

Istrie je poloostrovem, jež má tvar trojúhelníku. Istrie patří k nejvyhledávanějším prázdninovým cílům v Evropě, zejména populární jsou zdejší rekreační střediska: Poreč, Rovinj, Pula a také národní park zvaný Brijuni.