Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v Chorvatsku s cestovní agenturou Invia. ☀️ Dubrovník za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy do Chorvatska od Invia.cz. All Inclusive pobyty 2021. Dubrovník 2021.

A-Chorvatsko.cz    >    
Dubrovník    >    

Dubrovník s Invia - Dubrovník 2021

Vyhledávání zájezdů

Dubrovník s Invia podle termínu

Grand Hotel Park
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Dubrovník v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Park, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. duben až středa 28. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 33180,- CZK.
 
Grand Hotel Park
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Dubrovník v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Park, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. duben až pondělí 19. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 11850,- Kč.
 
Hotel Valamar Lacroma Dubrovník
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Dubrovník, v místě Valamar Lacroma Dubrovnik v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Valamar Lacroma Dubrovník, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 14261,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 500 m, vzdálenost od centra města: 4 km, vzdálenost od letiště: 20 km.
 
Depandance Komodor
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Dubrovník, v místě Depandance Komodor v 3hvězdičkovém ubytování Depandance Komodor, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až pátek 30. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 14292,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Bar, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 50 m.
 
Grand Hotel Park
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Dubrovník v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Park, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 14240,- CZK.
 
Grand Hotel Park
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Dubrovník v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Park, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 30810,- Kč.
 
Hotel Tirena
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Dubrovník v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Tirena, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 19. duben až úterý 27. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12160,- CZK.
 
Grand Hotel Park
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Dubrovník v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Park, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. duben až pondělí 26. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 14220,- Kč.
 
Grand Hotel Park
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Dubrovník v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Park, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až pátek 30. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 14240,- CZK.
 
Hotel Tirena
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Dubrovník v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Tirena, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až pondělí 26. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6080,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 442 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Dubrovník podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal