Vlakem|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Hvar 2021 / 2022 - Hvar 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Hvar 2021 / 2022. Pobyty v Chorvatsku za nejvýhodnější ceny online. Hvar All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Hvar 2021 / 2022

Robinzonáda Mima
★★
 
 • 4 957 Kč

Detail

Dovolená Chorvatsko v zimě 2022 v lokalitě Hvar v ?hvězdičkovém ubytování Robinzonáda Mima, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 13. leden až čtvrtek 20. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 79 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 4957,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
Robinzonáda Mima
★★
 
 • 4 957 Kč

Detail

Dovolená Chorvatsko v zimě 2022 v resortu Hvar v ?hvězdičkovém ubytování Robinzonáda Mima od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 15. ledna do sobota 22. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 81 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 4957,- Kč.
Apartmány Darja
★★
 • Domácí zvířata povolena
 • Klidná lokalita
 • Lednička
 • 2 195 Kč
 • 2 173 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Chorvatsko v zimě 2022 v lokalitě Hvar, v místě Apartmány Darja v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Darja, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 29. leden až sobota 5. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 95 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, aktuálně v ceně 2173,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Robinzonáda Davide
  ★★
   
  • 2 988 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v zimě 2022 v resortu Hvar v ?hvězdičkovém ubytování Robinzonáda Davide od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 12. února do sobota 19. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 109 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 2988,- Kč.
  Apartmány 1355-182
  ★★
  • 5 184 Kč
  • 4 821 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Dovolená Chorvatsko v zimě 2022 v lokalitě Hvar v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány 1355-182, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 18. únor až pátek 25. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 115 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 %, aktuálně v ceně 4821,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Apartmány Gardenia
  ★★
  👍👍👍👍👍
  • Domácí zvířata povolena
  • Klimatizace
  • TV
   
  • 2 411 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (11 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Celkově super dovolená na krásném místě. Cena - ubytování skromné, ale levné, strava dražší.

  Dovolená Chorvatsko v zimě 2022 v resortu Hvar, v místě Apartmány Gardenia v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Gardenia od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 19. února do sobota 26. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 116 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 2411,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Robinzonáda Davide
  ★★
   
  • 2 988 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v zimě 2022 v lokalitě Hvar v ?hvězdičkovém ubytování Robinzonáda Davide, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. únor až sobota 5. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 123 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 2988,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Robinzonáda Mima
  ★★
   
  • 4 957 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v zimě 2022 v resortu Hvar v ?hvězdičkovém ubytování Robinzonáda Mima od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. února do sobota 5. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 123 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 4957,- Kč.
  Apartmány Gordan
  ★★
  • Domácí zvířata povolena
  • Klimatizace
  • Lednička
  • 3 309 Kč
  • 2 614 Kč
 • - 21 %
 • Detail

  Dovolená Chorvatsko na jaře 2022 v lokalitě Hvar, v místě Apartmány Gordan v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Gordan, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 12. březen až sobota 19. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 137 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 21 %, aktuálně v ceně 2614,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Apartmány 1355-182
  ★★
   
  • 6 009 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko na jaře 2022 v resortu Hvar v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány 1355-182 od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 16. března do středa 23. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 141 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 6009,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 668 nalezených

  Dovolenou Hvar 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Chorvatsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Chorvatska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Chorvatsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Francie 2021, dovolenou Chorvatsko 2021, dovolenou Itálie 2021/2022 nebo například dovolenou Jordánsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kanárské ostrovy.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Chorvatsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Chorvatska 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Chorvatska letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Chorvatsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Chorvatsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Chorvatsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Hvar nebo sekci dovolená s dětmi.

  Ostrov Hvar je se svou délkou 68 km nejdelším ostrovem Jadranu a pro své krásné stále slunečné počasí, průzračné moře, nádherné pláže a zelenou bujnou vegetaci také pro turisty velmi atraktivním. Z rostlin zde spatříte vřes, rozmarýn a krásná levandulová pole. Také o památky zde není nouze. V hlavním městě ostrova, stejnojmenném Hvaru, naleznete nejstarší obecní divadlo kontinentu (otvřené roku 1612) na jednom z největších renesančních náměstí Evropy. Divadelní inscenace se zde konají dodnes. Další důležitou budovou ve městě je např. katedrála sv. Štěpána, jejíž interiér ukrývá mnoho uměleckých děl, či Městská lodžie, biskupský palác, dominikánský klášter a mnoho dalších. Navštívit můžete také půvabné Staré Město (Stari Grad) nacházející se na severním pobřeží ostrova, jehož hlavní památky se soustřeďují zejména kolem hlavního náměstí.