Vlakem|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Gradac 2021 / 2022 - Gradac 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Gradac 2021 / 2022. Pobyty v Chorvatsku za nejvýhodnější ceny online. Gradac All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Gradac 2021 / 2022

Apartmány Goran
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 3 599 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená Chorvatsko v zimě 2022 v lokalitě Gradac v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Goran, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 8. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 67 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 3599,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Apartmány Goran je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Vila Adriana
★★
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Klimatizace
 • Kuchyňský kout
 • TV
 • Tenis
 • Wifi zdarma
 • 2 337 Kč
 • 2 173 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Dovolená Chorvatsko v zimě 2022 v resortu Gradac, v místě Vila Adriana v ?hvězdičkovém ubytování Vila Adriana od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 8. ledna do sobota 15. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 74 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 2173,- Kč.
  Apartmány Goran
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 3 599 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (7 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v zimě 2022 v lokalitě Gradac v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Goran, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 15. leden až sobota 22. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 81 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 3599,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Apartmány Goran je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Apartmány Goran
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 3 599 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (7 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v zimě 2022 v resortu Gradac v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Goran od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 5. února do sobota 12. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 102 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 3599,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Apartmány Goran
  ★★
  👍👍👍👍👍
  • 4 044 Kč
  • 3 599 Kč
 • - 11 %
 • Detail

  4.6/5 Fantastické (7 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v zimě 2022 v lokalitě Gradac v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Goran, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 10. únor až čtvrtek 17. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 107 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 %, aktuálně v ceně 3599,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Apartmány Goran je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Vila Adriana
  ★★
  • Hotelová restaurace
  • Kavárna
  • Klimatizace
  • Kuchyňský kout
  • TV
  • Tenis
  • Wifi zdarma
  • 2 337 Kč
  • 2 173 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Dovolená Chorvatsko v zimě 2022 v resortu Gradac, v místě Vila Adriana v ?hvězdičkovém ubytování Vila Adriana od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 19. února do sobota 26. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 116 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 2173,- Kč.
  Apartmány Goran
  ★★
  👍👍👍👍👍
  • 4 044 Kč
  • 3 599 Kč
 • - 11 %
 • Detail

  4.6/5 Fantastické (7 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v zimě 2022 v lokalitě Gradac v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Goran, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 24. únor až čtvrtek 3. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 121 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 %, aktuálně v ceně 3599,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Apartmány Goran je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Apartmány Goran
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 3 599 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (7 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na jaře 2022 v resortu Gradac v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Goran od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 5. března do sobota 12. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 130 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 3599,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Apartmány Goran
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 3 599 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (7 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na jaře 2022 v lokalitě Gradac v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Goran, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 12. březen až sobota 19. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 137 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 3599,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Chorvatska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Apartmány Goran je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Apartmány Goran
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 3 599 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (7 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko na jaře 2022 v resortu Gradac v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Goran od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 19. března do sobota 26. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 144 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 3599,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-10 z 311 nalezených

  Dovolenou Gradac 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Chorvatsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Chorvatska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Chorvatsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Omán 2021, dovolenou Polsko 2021, dovolenou Portugalsko 2021/2022 nebo například dovolenou Rakousko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Řecko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Chorvatsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Chorvatska 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Chorvatska letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Chorvatsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Chorvatsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Chorvatsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Gradac nebo sekci dovolená s dětmi.

  Město Gradac se může pyšnit svou 6 kilometrů dlouhou pláží, která je prý jedna z nejkrásnějších a také nejdelších ve východní části Jadranu. Podél pláže se pak táhne promenáda, kolem níž naleznete celou řadu ubytovacích zařízení. Navštívit zde můžete jedinou památku, a to kostel svatého Michala, který je postaven na kopci ve starší části obce.