Vlakem|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Gradac 2021 - Gradac 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Gradac 2021. Pobyty v Chorvatsku za nejvýhodnější ceny online. Gradac All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Gradac 2021

Vila Sara
★★
 • 12 679 Kč
 • 6 593 Kč
 • - 48 %
 • Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Gradac, v místě Vila Sara v ?hvězdičkovém ubytování Vila Sara, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 48 %, aktuálně v ceně 6593,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Apartmány Bartul
  ★★
  👍👍👍👍👍
  • 12 380 Kč
  • 10 771 Kč
 • - 13 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (7 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Gradac v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Bartul od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do sobota 14. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 %, v aktuální online ceně 10771,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Apartmány Bartul
  ★★
  👍👍👍👍👍
  • 12 205 Kč
  • 10 618 Kč
 • - 13 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (7 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Gradac v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Bartul, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 14. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 %, aktuálně v ceně 10618,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Apartmány Bartul je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Vila Biokovo
  ★★
  👍👍👍👍
  • Klimatizace
  • Lednička
  • TV
  • 10 490 Kč
  • 9 126 Kč
 • - 13 %
 • Detail

  4/5 Skvělé (11 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Gradac, v místě Vila Biokovo v ?hvězdičkovém ubytování Vila Biokovo od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do sobota 7. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 %, v aktuální online ceně 9126,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Vila Biokovo
  ★★
  👍👍👍👍
  • Klimatizace
  • Lednička
  • TV
  • 20 980 Kč
  • 18 253 Kč
 • - 13 %
 • Detail

  4/5 Skvělé (11 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Gradac, v místě Vila Biokovo v ?hvězdičkovém ubytování Vila Biokovo, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 14. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 %, aktuálně v ceně 18253,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku. Recenze ubytovacího zařízení Vila Biokovo je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Penzión Naše Malo Misto
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 8 089 Kč
  • 7 280 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (16 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Gradac v 3hvězdičkovém ubytování Penzión Naše Malo Misto od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do sobota 7. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální online ceně 7280,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Gradac A Brist - Ubytování V Soukromí
  ★★
   
  • 2 719 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Gradac v ?hvězdičkovém ubytování Gradac A Brist - Ubytování V Soukromí, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 2719,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Laguna
  ★★
  👍👍👍👍
   
  • 7 840 Kč

  Detail

  3.8/5 Skvělé (352 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Gradac v 2hvězdičkovém ubytování Laguna od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do sobota 7. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 7840,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Maršič
  ★★
   
  • 6 518 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Gradac v ?hvězdičkovém ubytování Maršič, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou večeře. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6518,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Neptun
  ★★★
  👍👍👍👍
   
  • 9 400 Kč

  Detail

  4/5 Skvělé (70 hodnocení)
  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Gradac v 3hvězdičkovém ubytování Neptun od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do sobota 7. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 9400,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-10 z 566 nalezených

  Dovolenou Gradac 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Chorvatsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Chorvatska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Chorvatsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Omán 2021, dovolenou Polsko 2021, dovolenou Portugalsko 2021/2022 nebo například dovolenou Rakousko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Řecko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Chorvatsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Chorvatsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Chorvatsku můžete také podle kvality: např Gradac levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Chorvatsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Gradac nebo sekci dovolená s dětmi.

  Město Gradac se může pyšnit svou 6 kilometrů dlouhou pláží, která je prý jedna z nejkrásnějších a také nejdelších ve východní části Jadranu. Podél pláže se pak táhne promenáda, kolem níž naleznete celou řadu ubytovacích zařízení. Navštívit zde můžete jedinou památku, a to kostel svatého Michala, který je postaven na kopci ve starší části obce.