Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska
www.A-Chorvatsko.cz    >    
Crikvenica    >    

Hotel Vila Ružica, Crikvenica

Vyhledávání zájezdů

Hotel Vila Ružica, Crikvenica - Crikvenica

Hotel Vila Ružica, Crikvenica
Dovolená Chorvatsko 2018 - Crikvenica v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Vila Ružica, Crikvenica, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu pátek 20. červenec až sobota 28. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 15984,- Kč.
 
Hotel Vila Ružica, Crikvenica
Dovolená Chorvatsko 2018 - Crikvenica v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Vila Ružica, Crikvenica, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 30. srpen až úterý 4. září, s dopravou vlastní - například autem, za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové v aktuální ceně 7290,- Kč.
 
Hotel Vila Ružica, Crikvenica
Dovolená Chorvatsko 2018 - Crikvenica v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Vila Ružica, Crikvenica, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 13. září až pondělí 17. září, s dopravou vlastní - například autem, za 56 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4552,- Kč.
 
Hotel Vila Ružica, Crikvenica
Dovolená Chorvatsko 2018 - Crikvenica v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Vila Ružica, Crikvenica, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 13. září až čtvrtek 20. září, s dopravou vlastní - například autem, za 56 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní zájezdy pobytové v aktuální ceně 7966,- Kč.
 
Hotel Vila Ružica, Crikvenica
Dovolená Chorvatsko 2018 - Crikvenica v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Vila Ružica, Crikvenica, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu úterý 25. září až středa 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 9104,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Crikvenica podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal