Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Crikvenica 2021. Zájezdy do Chorvatska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Chorvatsku. Crikvenica All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Chorvatsko.cz    >    

Dovolená Crikvenica 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Crikvenica 2021 a Last Minute

Pavilony Ad Turres
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Crikvenica v 3hvězdičkovém ubytování Pavilony Ad Turres, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. duben až pátek 23. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 7236,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Penzion Klek
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Crikvenica, v místě Penzion Klek v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Klek, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. duben až pátek 23. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 7766,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Lednička, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 200 m, vzdálenost od pláže: 100 m.
 
Elements Camping Selce
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Crikvenica, v místě Camping Elements v ?hvězdičkovém ubytování Elements Camping Selce, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2056,- CZK.
 
Elements Camping Selce
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Crikvenica, v místě Camping Elements v ?hvězdičkovém ubytování Elements Camping Selce, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2399,- Kč.
 
Ad Turres Holiday Resort
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Crikvenica, v místě Ad Turres v 3hvězdičkovém ubytování Ad Turres Holiday Resort, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až pátek 30. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 11713,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Dětské hřiště, Tenis, Volejbal, Golf, Potápěčské centrum, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 2 km, vzdálenost od letiště: 12 km, vzdálenost od pláže: 250 m.
 
Hotel Omorika Crikvenica
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Crikvenica, v místě Omorika v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Omorika Crikvenica, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6666,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Tenis, Volejbal, Golf, Silnice kolem hotelu, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 2 km, vzdálenost od letiště: 25 km, vzdálenost od pláže: 250 m.
 
Pavilony Ad Turres
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Crikvenica v 3hvězdičkovém ubytování Pavilony Ad Turres, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 4824,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Hotel International
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Crikvenica, v místě International v 2hvězdičkovém ubytování Hotel International, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2656,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Dětské hřiště, Silnice kolem hotelu, Bar, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 50 m, vzdálenost od letiště: 35 km.
 
Hotel Kaštel
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Crikvenica, v místě Kaštel v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Kaštel, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až pátek 23. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3984,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Bar, Hotelová restaurace.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 50 m, vzdálenost od pláže: 20 m.
 
Hotel Omorika
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Crikvenica, v místě Omorika v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Omorika, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3772,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Tenis, Volejbal, Golf, Silnice kolem hotelu, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 250 m, vzdálenost od centra města: 2 km, vzdálenost od letiště: 25 km.
 

Zobrazeno 1-10 z 785 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Crikvenica podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal