Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Rovinj v červenci 2021. Zájezdy do Chorvatska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červenci v Chorvatsku. Rovinj All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Chorvatsko.cz    >    
Rovinj    >    

Dovolená Rovinj v červenci - Červenec v Chorvatsku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Rovinj v červenci 2021

Resort Villas Rubin, Vhodný Pro Rodiny S Dětmi
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Resort Villas Rubin, Vhodný Pro Rodiny S Dětmi, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 79 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4608,- CZK.
 
Grand Park Hotel Rovinj
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Grand Park v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Park Hotel Rovinj, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 80 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 38525,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Tenis, Animační programy, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 100 m.
 
Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až pátek 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 80 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 5350,- CZK.
 
Leandra
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Apartmány Leandra (Rovinjsko Selo) v 3hvězdičkovém ubytování Leandra, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 80 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 9712,- Kč.

Vybavení hotelu: Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.
 
Vila Borik
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Apartmán Borik v ?hvězdičkovém ubytování Vila Borik, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až neděle 11. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 80 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6743,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 2 km, vzdálenost od pláže: 200 m.
 
Grand Park Hotel Rovinj
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Grand Park v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Park Hotel Rovinj, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až úterý 13. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 81 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 %, v aktuální ceně 58677,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Tenis, Animační programy, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 100 m.
 
Maruzini
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Apartmán Maruzini (Kanfanar) v 3hvězdičkovém ubytování Maruzini, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až sobota 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 81 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 3561,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, TV, Klidná lokalita, Domácí zvířata povolena, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 2 km, vzdálenost od pláže: 17 km.
 
Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Rovinj v 3hvězdičkovém ubytování Camping Porton Biondi: Rekreační Pobyt 9 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 81 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3822,- Kč.
 
Leandra
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Apartmány Leandra (Rovinjsko Selo) v 3hvězdičkovém ubytování Leandra, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až pondělí 12. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 81 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 15054,- CZK.

Vybavení hotelu: Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.
 
Naturist Resort Valalta (Appartements)
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Rovinj, v místě Naturist Resort Valalta v 3hvězdičkovém ubytování Naturist Resort Valalta (Appartements), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až sobota 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 81 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 11601,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Tenis, Volejbal, Tobogány, Animační programy, Bar, Bowling, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 50 m.
 

Zobrazeno 1-10 z 62 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Rovinj podle měsíce odjezdu

Rovinj All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal