Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Istrie v červenci 2021. Zájezdy do Chorvatska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červenci v Chorvatsku. Istrie All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Chorvatsko.cz    >    
Istrie    >    

Dovolená Istrie v červenci - Červenec v Chorvatsku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Istrie v červenci 2021

Bungalovy Kanegra
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istrie v 2hvězdičkovém ubytování Bungalovy Kanegra, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až sobota 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 254 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5317,- Kč.
 
Casa Emilia
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istrie v 3hvězdičkovém ubytování Casa Emilia, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až středa 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 254 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 13648,- Kč.
 
Kaštel Pineta
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kaštel Pineta, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až středa 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 254 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 10963,- Kč.
 
Klen
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istrie v 3hvězdičkovém ubytování Klen, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až pátek 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 254 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 16867,- Kč.
 
Naturist Resort Koversada (Zimmer)
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istrie v 2hvězdičkovém ubytování Naturist Resort Koversada (Zimmer), s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až sobota 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 254 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 10092,- Kč.
 
Bungalovy Petalon
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bungalovy Petalon, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až pátek 16. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 255 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 35 %, v aktuální ceně 20462,- Kč.
 
Smart Selection Hotel Bristol: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istrie v 3hvězdičkovém ubytování Smart Selection Hotel Bristol: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 255 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 8220,- Kč.
 
Antica
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istrie v 3hvězdičkovém ubytování Antica, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až neděle 11. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 255 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 17174,- Kč.
 
Galant
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istrie v 3hvězdičkovém ubytování Galant, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až sobota 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 255 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 17970,- Kč.
 
Valamar Mh Brioni Sunny Camping
Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istrie v 2hvězdičkovém ubytování Valamar Mh Brioni Sunny Camping, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až sobota 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 255 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 38528,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 219 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Istrie podle měsíce odjezdu

Istrie All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal