Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Podgora v červnu. ✅ Aktuální nabídka dovolené v červnu ☀ v letovisku Podgora. All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech a Last Minute zájezdy. Červen 2019 v Chorvatsku za nejvýhodnější ceny.

A-Chorvatsko.cz    >    
Podgora    >    

Podgora červen 2019

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Podgora v červnu 2019

Radojka Apartmány V Čaklje
Dovolená Chorvatsko 2019 - Podgora v 3hvězdičkovém ubytování Radojka Apartmány V Čaklje, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. červen až sobota 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % v aktuální ceně 1836,- Kč.
 
Villa Vanja
Dovolená Chorvatsko 2019 - Podgora v 3hvězdičkovém ubytování Villa Vanja, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. červen až sobota 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % v aktuální ceně 3623,- Kč.
 • Klimatizace
 
Apartmány Punta Tours
Dovolená Chorvatsko 2019 - Podgora v hvězdičkovém ubytování Apartmány Punta Tours, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. červen až sobota 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3228,- Kč.
 
Vela Edo 4
Dovolená Chorvatsko 2019 - Podgora v hvězdičkovém ubytování Vela Edo 4, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. červen až sobota 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4580,- Kč.
 
Hotel Medora Auri Family Beach Resort (Ex Minerva)
Dovolená Chorvatsko 2019 - Podgora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Medora Auri Family Beach Resort (Ex Minerva), s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 5. červen až středa 12. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % v aktuální ceně 12150,- Kč.
 
Pokoje Vybrané Podgora
Dovolená Chorvatsko 2019 - Podgora v 3hvězdičkovém ubytování Pokoje Vybrané Podgora, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 7. červen až pátek 14. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 39 % v aktuální ceně 18567,- Kč.
 
Medora Auri Family Beach Hotel
Dovolená Chorvatsko 2019 - Podgora v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Medora Auri Family Beach Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 7. červen až pátek 14. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 18448,- Kč.
 
Hotel Sirena
Dovolená Chorvatsko 2019 - Podgora v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Sirena, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 8. červen až sobota 15. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 49 % v aktuální ceně 3606,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Klidná lokalita
 • Bar
 
Apartmány Punta Tours
Dovolená Chorvatsko 2019 - Podgora v hvězdičkovém ubytování Apartmány Punta Tours, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 8. červen až sobota 15. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3632,- Kč.
 
Hotel Podgorka
Dovolená Chorvatsko 2019 - Podgora v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Podgorka, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 8. červen až čtvrtek 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 4636,- Kč.
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 33 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Podgora podle měsíce odjezdu

Podgora All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal