Vlakem|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Baška Voda    >    

Baška Voda - Ubytování V Soukromí v Chorvatsku

Baška Voda - Ubytování V Soukromí s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená v Chorvatsku v lokalitě Baška Voda - Baška Voda - Ubytování V Soukromí. Last Minute a All Inclusive pobyty v chorvatské lokalitě Baška Voda 2021.

Baška Voda - Ubytování V Soukromí - volné termíny

Baška Voda - Ubytování V Soukromí - Bez stravy
★★
 •  
 •  
  • 2 784 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Baška Voda v ?hvězdičkovém ubytování Baška Voda - Ubytování V Soukromí, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 21. srpen až sobota 28. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 22 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 2784,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Baška Voda - Ubytování V Soukromí - Bez stravy
  ★★
 •  
 •  
  • 1 950 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v resortu Baška Voda v ?hvězdičkovém ubytování Baška Voda - Ubytování V Soukromí od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 11. září do sobota 18. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 43 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 1950,- Kč.
  Baška Voda - Ubytování V Soukromí - Bez stravy
  ★★
 •  
  • 4 535 Kč
  • 1 950 Kč
 • - 57 %
 • Detail

  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Baška Voda v ?hvězdičkovém ubytování Baška Voda - Ubytování V Soukromí, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 17. září až neděle 26. září je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 49 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 57 %, aktuálně v ceně 1950,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.
  Baška Voda - Ubytování V Soukromí - Bez stravy
  ★★
 •  
 •  
  • 1 950 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v resortu Baška Voda v ?hvězdičkovém ubytování Baška Voda - Ubytování V Soukromí od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 18. září do sobota 25. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 50 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Chorvatsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Chorvatska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 1950,- Kč.
  Baška Voda - Ubytování V Soukromí - Bez stravy
  ★★
 •  
 •  
  • 1 950 Kč

  Detail

  Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Baška Voda v ?hvězdičkovém ubytování Baška Voda - Ubytování V Soukromí, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 25. září až sobota 2. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 57 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 1950,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Chorvatsku.

  Dovolenou Baška Voda 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Chorvatsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Chorvatska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Chorvatsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Maroko 2021, dovolenou Mauricius 2021, dovolenou Německo 2021/2022 nebo například dovolenou Omán? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Polsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Chorvatsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Chorvatsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Chorvatsku můžete také podle kvality: např Baška Voda levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Chorvatsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Baška Voda nebo sekci dovolená s dětmi.

  Baška Voda je hojně navštěvovaným letoviskem pro své dlouhé pláže vinoucí se u tyrkysově modrého moře s mnohými hotely.