Vlakem|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Baška Voda 2021 - Baška Voda 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Baška Voda 2021. Pobyty v Chorvatsku za nejvýhodnější ceny online. Baška Voda All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Baška Voda 2021

Hotel Noemia
★★★★
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Baška Voda, v místě Noemia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Noemia, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 19. květen až úterý 25. květen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % aktuálně ceně 10890,- CZK.
Hotel Noemia Baška Voda
★★★★
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Baška Voda, v místě Noemia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Noemia Baška Voda, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 19. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální online ceně 21740,- Kč.
Hotel Noemia Baška Voda
★★★★
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Baška Voda, v místě Noemia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Noemia Baška Voda, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 19. květen až neděle 30. květen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % aktuálně ceně 23910,- CZK.
Hotel Noemia Baška Voda
★★★★
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Baška Voda, v místě Noemia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Noemia Baška Voda, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 19. květen až pátek 28. květen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální online ceně 19560,- Kč.
Aparthotel Palac
★★★

Nejnovější recenze: Spokojenost klidný odpočinek v krásném prostředí .

Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Baška Voda, v místě Palac v 3hvězdičkovém ubytování Aparthotel Palac, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 19. květen až sobota 22. květen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně aktuálně ceně 1909,- CZK.
Apartmán Ivica
★★
 • Dětské hřiště
 • Golf
 • Klimatizace
 • Půjčovna kol
 • TV
 • Volejbal
 • Wifi zdarma

Nejnovější recenze: Hledali jsme lokalitu, kde to v noci žije a dá se tam dobře potápět. Zjevně pracovnice neměla vůbec žádný přehled o dané lokalitě a tak jsme skončili v Duće - rodinné oblasti s pozvolným vstupem do moře. Písčitá pláž, pod vodou šel vidět jen písek, řasy, pár krabů a stejnobarevných malých rybek. Po 150 metrech byla voda stále po kolena a kousek dál byly bójky, za kterýma se neustále proháněly vodní skútry a lodě. Při cestě na místo dopravce neměl vůbec informace, kde nás veze, tak jsme museli na rychlo hledat název místní agentury. Po příjezdu, kolem 5. hodiny ráno, za deště jsme zjistili, že agentura má otevírací dobu až od 8. hodiny a po zavolání na urgentní číslo, se nám nedostalo žádné zpětné vazby a tak jsme 3 hodiny čekali. Potom po v......

Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Baška Voda, v místě apartmány IVICA v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Ivica, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 19. květen až úterý 25. květen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 2563,- Kč.
Apartmány Estera
★★★
👍👍👍👍
3.7/5 Skvělé (3 hodnocení)
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Baška Voda, v místě Apartmány Estera v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Estera, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 19. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně aktuálně ceně 3414,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Apartmány Estera
★★★
👍👍👍👍
3.7/5 Skvělé (3 hodnocení)
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Baška Voda, v místě Apartmány Estera v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Estera, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 19. květen až úterý 25. květen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 2015,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Apartmány Jan
★★★
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Baška Voda, v místě Apartmán Jan v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Jan, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 19. květen až středa 2. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně aktuálně ceně 5351,- CZK.
Apartmány Mate
★★
 • Dětské hřiště
 • Klimatizace
 • Kuchyňský kout
 • Půjčovna kol
 • TV
 • Volejbal
 • Wifi zdarma
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Baška Voda, v místě Vila Mate v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Mate, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 19. květen až neděle 23. květen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 2280,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 2403 nalezených

Dovolenou Baška Voda 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Chorvatska vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Chorvatsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Chorvatsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Chorvatsku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Egypt 2021, dovolenou Francie 2021, dovolenou Chorvatsko 2021/2022 nebo například dovolenou Itálie 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Jordánsko.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.

Baška Voda je hojně navštěvovaným letoviskem pro své dlouhé pláže vinoucí se u tyrkysově modrého moře s mnohými hotely.