Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Baška Voda 2020 / 2021. Zájezdy do Chorvatska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Chorvatsku. Baška Voda All Inclusive - pobyty Chorvatsko s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Chorvatsko.cz    >    

Dovolená Baška Voda - Chorvatsko

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Baška Voda podle odletu

Ubytování Baška Voda (Makarska) - 13889
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Baška Voda v hvězdičkovém ubytování Ubytování Baška Voda (Makarska) - 13889, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až sobota 26. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 30 %, v aktuální ceně 2831,- Kč.
 
Ubytování Baška Voda (Makarska) - 12442
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Baška Voda v hvězdičkovém ubytování Ubytování Baška Voda (Makarska) - 12442, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až sobota 26. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 4577,- Kč.
 
Apartmány Dvorski
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Baška Voda v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Dvorski, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až úterý 29. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 3873,- Kč.
 
Hotel Horizont
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Baška Voda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Horizont, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až sobota 26. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 7641,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 
Hotel Horizont
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Baška Voda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Horizont, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až úterý 29. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 12658,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 
Ubytování Baška Voda (Makarska) - 2678
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Baška Voda v hvězdičkovém ubytování Ubytování Baška Voda (Makarska) - 2678, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až sobota 26. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 4598,- Kč.
 
Vila Božena
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Baška Voda v hvězdičkovém ubytování Vila Božena, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až sobota 26. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 3474,- Kč.
 
Komplex Urania S All Inclusive Light
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Baška Voda v 2hvězdičkovém ubytování Komplex Urania S All Inclusive Light, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až sobota 26. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 8730,- Kč.
 
Hotel Horizont
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Baška Voda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Horizont, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až sobota 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 18851,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 
Vila Žaja
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Baška Voda v hvězdičkovém ubytování Vila Žaja, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až sobota 26. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 2373,- Kč.
 • Klimatizace
 

Zobrazeno 1-10 z 1363 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Baška Voda podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal