Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v Chorvatsku autobusem za nejlepší ceny online. ☀️ Last Minute dovolená v Chorvatsku autokarem. Levné autobusové zájezdy do Chorvatska. Chorvatsko 2020 / 2021.

A-Chorvatsko.cz    >    

Chorvatsko autobusem - Chorvatsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Chorvatsko autobusem podle termínu

Dalmacija Sunny Hotel
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Makarska v 3hvězdičkovém ubytování Dalmacija Sunny Hotel, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až neděle 4. říjen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 12921,- Kč.
 
Hotel Crikvenica
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Crikvenica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Crikvenica, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až neděle 4. říjen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 15380,- Kč.
 
Mlinar
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Biograd Na Moru v 3hvězdičkovém ubytování Mlinar, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až neděle 4. říjen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5225,- Kč.
 
Radojka
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Podgora v 3hvězdičkovém ubytování Radojka, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až neděle 4. říjen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 5314,- Kč.
 
Vila Ante
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Omiš v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Ante, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až neděle 4. říjen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12893,- Kč.
 
Matilde Beach Resort
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Vodice v 3hvězdičkovém ubytování Matilde Beach Resort, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 9. říjen až neděle 18. říjen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5654,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Dětský bazén
 • Wifi zdarma
 
Plitvická jezera
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Plitvická jezera v hvězdičkovém ubytování Plitvická jezera, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 1490,- Kč.
 
Adventní Záhřeb
Dovolená Záhřeb levně, s neznámým počtem hvězdiček. Adventní Záhřeb s délkou 3 dní, v termínu 4. prosinec 2020 až 6. prosinec 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, zimní zájezd autobusovou dopravou v ceně 1150 Kč.
 
Jezera Village Holiday Resort
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Murter v 3hvězdičkovém ubytování Jezera Village Holiday Resort, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 10. květen až neděle 23. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 234 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 7340,- Kč.
 
Hotel Bluesun Alga
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Tučepi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bluesun Alga, s délkou 17 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 14. květen až neděle 30. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 238 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 30 %, v aktuální ceně 19675,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Surfování
 • Fitness
 • Animační programy
 

Zobrazeno 1-10 z 733 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal