Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka dovolené v Chorvatsku autobusem za nejlepší ceny online. ☀️ Last Minute dovolená v Chorvatsku autokarem. Levné autobusové zájezdy do Chorvatska. Chorvatsko 2021.

A-Chorvatsko.cz    >    

Chorvatsko autobusem - Chorvatsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Chorvatsko autobusem podle termínu

Hotel Horizont
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Baška Voda, v místě Horizont v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Horizont, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. duben až neděle 2. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 14771,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Surfování, Potápěčské centrum, Silnice kolem hotelu, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 0 m.
 
Jaro U Moře Autem - Lanterna Resort
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Poreč v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jaro U Moře Autem - Lanterna Resort, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. duben až úterý 4. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 15 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 4490,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Apartmány Katica
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Baška Voda v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Katica, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 5202,- CZK.
 
Jezera Village Holiday Resort
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Murter, v místě Holiday Resort Jezera Village v 3hvězdičkovém ubytování Jezera Village Holiday Resort, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. květen až neděle 16. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 24 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 6140,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Tenis, Volejbal, Surfování, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Bar, Hotelová restaurace, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 100 m.
 
Marko
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Biograd Na Moru v 3hvězdičkovém ubytování Marko, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. květen až neděle 16. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 9300,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Milankovic
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Baška Voda v 3hvězdičkovém ubytování Milankovic, s délkou 17 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. květen až neděle 23. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 24 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 17200,- Kč.
 
Podgora
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Podgora v 3hvězdičkovém ubytování Podgora, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. květen až neděle 16. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 9100,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Radojka
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Podgora v 3hvězdičkovém ubytování Radojka, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. květen až neděle 16. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 24 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 5386,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
San Antonio
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Biograd Na Moru v 3hvězdičkovém ubytování San Antonio, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. květen až neděle 16. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 13900,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
San Antonio
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Biograd Na Moru v 3hvězdičkovém ubytování San Antonio, s délkou 17 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. květen až neděle 23. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 24 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 25200,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 

Zobrazeno 1-10 z 1779 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal