Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka ubytování v apartmánech Rovinj za nejlepší ceny online. ☀️ Dovolená v soukromých apartmánech a rekreačních domech v Chorvatsku 2021. Levné Last Minute zájezdy Rovinj s pobyty v soukromí. Rovinj 2021.

A-Chorvatsko.cz    >    
Rovinj    >    

Apartmány Rovinj - Rovinj 2021

Vyhledávání zájezdů

Apartmány Rovinj podle termínu

Apartmán Miran
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Miran, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3107,- CZK.
 
Apartmány Elite
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Elite, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 4618,- Kč.
 
Apartmány Elite
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Elite, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 4618,- CZK.
 
Apartmán Miran
Dovolená Chorvatsko v létě 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Miran, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až sobota 12. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 53 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3107,- Kč.
 
Apartmány Elite
Dovolená Chorvatsko na podzim 2021 v lokalitě Rovinj v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Elite, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 25. září až sobota 2. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 165 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3509,- CZK.
 

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Rovinj podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal