Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka soukromého ubytování v apartmánech Chorvatsko za nejlepší ceny online ✅ Soukromé apartmány a rekreační domy v Chorvatsku 2019/2020. Levné Last Minute zájezdy Chorvatsko s pobyty v soukromí. Chorvatsko 2019/2020.

A-Chorvatsko.cz    >    

Apartmány v soukromí v Chorvatsku - Chorvatsko 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Apartmány v soukromí v Chorvatsku - podle termínu

Apartmány V Soukromí No-Name
Dovolená Chorvatsko 2019 - Omiš v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány V Soukromí No-Name, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 20. červenec až sobota 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 3840,- Kč.
 
Soukromé Apartmány - No Name
Dovolená Chorvatsko 2019 - Baška Voda v hvězdičkovém ubytování Soukromé Apartmány - No Name, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 20. červenec až sobota 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou večeře, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 3580,- Kč.
 
Soukromé Apartmány - Orebič
Dovolená Chorvatsko 2019 - Orebič v 3hvězdičkovém ubytování Soukromé Apartmány - Orebič, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 26. červenec až neděle 4. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % v aktuální ceně 5150,- Kč.
  • Klimatizace
  • Minibar
  • Bar
  • Surfování
  • Klidná lokalita
 
Apartmány V Soukromí No-Name
Dovolená Chorvatsko 2019 - Orebič v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány V Soukromí No-Name, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 26. červenec až neděle 4. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 6103,- Kč.
 
Apartmány V Soukromí No-Name
Dovolená Chorvatsko 2019 - Orebič v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány V Soukromí No-Name, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 27. červenec až sobota 3. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 3203,- Kč.
 
Privátní Apartmány Loncaric
Dovolená Chorvatsko 2019 - Crikvenica v hvězdičkovém ubytování Privátní Apartmány Loncaric, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 27. červenec až sobota 3. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6360,- Kč.
 
Soukromé Apartmány Standard Podgora
Dovolená Chorvatsko 2019 - Podgora v 3hvězdičkovém ubytování Soukromé Apartmány Standard Podgora, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 27. červenec až sobota 3. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 4915,- Kč.
 
Privátní Apartmány Dragan
Dovolená Chorvatsko 2019 - Rovinj v hvězdičkovém ubytování Privátní Apartmány Dragan, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 30. červenec až pátek 2. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2396,- Kč.
 
Privátní Apartmány Dragan
Dovolená Chorvatsko 2019 - Rovinj v hvězdičkovém ubytování Privátní Apartmány Dragan, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. srpen až čtvrtek 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5824,- Kč.
 
Privátní Apartmány Irena
Dovolená Chorvatsko 2019 - Pula v 3hvězdičkovém ubytování Privátní Apartmány Irena, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 3. srpen až sobota 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 7280,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 60 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal