Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka ubytování v apartmánech u moře v Chorvatsku - Poreč za nejlepší ceny online. Levné soukromé apartmány u moře a Last Minute dovolená Poreč - Chorvatsko. All Inclusive apartmány u moře s bazénem. Apartmány Chorvatsko letecky, vlastní dopravou nebo autobusem. Poreč 2018/2019.

A-Chorvatsko.cz    >    
Poreč    >    

Apartmány Poreč u moře - Poreč 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Apartmány Poreč u moře - podle termínu

Apartmány Laguna
Dovolená Chorvatsko 2018 - Poreč v hvězdičkovém ubytování Apartmány Laguna, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 22. září až sobota 29. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % v aktuální ceně 2467,- Kč.
 
Apartmán Valens
Dovolená Chorvatsko 2018 - Poreč v hvězdičkovém ubytování Apartmán Valens, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 23. září až neděle 30. září, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 2388,- Kč.
 
Apartmány Lanterna
Dovolená Chorvatsko 2018 - Poreč v 2hvězdičkovém ubytování Apartmány Lanterna, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 23. září až středa 26. září, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 698,- Kč.
 
Apartments Loredana / One Bedroom A3
Dovolená Chorvatsko 2018 - Poreč v hvězdičkovém ubytování Apartments Loredana / One Bedroom A3, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 26. září až středa 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 4321,- Kč.
 
Apartment Marinkovic/ Two Bedroom Apartment A1
Dovolená Chorvatsko 2018 - Poreč v hvězdičkovém ubytování Apartment Marinkovic/ Two Bedroom Apartment A1, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 27. září až čtvrtek 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 3052,- Kč.
 
Apartments Lucio
Dovolená Chorvatsko 2018 - Poreč v hvězdičkovém ubytování Apartments Lucio, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 27. září až středa 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 1986,- Kč.
 
Apartments Loredana / Three Bedrooms A1
Dovolená Chorvatsko 2018 - Poreč v hvězdičkovém ubytování Apartments Loredana / Three Bedrooms A1, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 29. září až středa 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % v aktuální ceně 3046,- Kč.
 
Apartment Marinkovic/ Two Bedroom Apartment A1
Dovolená Chorvatsko 2018 - Poreč v hvězdičkovém ubytování Apartment Marinkovic/ Two Bedroom Apartment A1, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. září až sobota 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 3052,- Kč.
 
Apartments Loredana / One Bedroom A3
Dovolená Chorvatsko 2018 - Poreč v hvězdičkovém ubytování Apartments Loredana / One Bedroom A3, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 29. září až středa 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 2409,- Kč.
 
Apartment Rupec
Dovolená Chorvatsko 2018 - Poreč v hvězdičkovém ubytování Apartment Rupec, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 30. září až neděle 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 3841,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 62 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Poreč podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal