Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka soukromého ubytování v apartmánech u moře v Chorvatsku za nejlepší ceny online. ☀️ Soukromé apartmány a rekreační domy v Chorvatsku u moře 2021. Levné Last Minute zájezdy do Chorvatska s pobyty v soukromí. Chorvatsko 2021.

A-Chorvatsko.cz    >    

Apartmány v Chorvatsku u moře - Chorvatsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Apartmány v Chorvatsku u moře podle termínu

Apartmány Ezra
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Gradac, v místě Apartmány Ezra v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Ezra, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 %, v aktuální ceně 1206,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 15 m.
 
Apartmány Tora
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Omiš, v místě Apartmány Tora v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Tora, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 2228,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Lednička, Klidná lokalita.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 50 m.
 
Apartmány Elvis
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Primošten, v místě Apartmány Elvis v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Elvis, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3414,- CZK.
 
Apartmány Punta
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Lošinj, v místě Apartmány Punta v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Punta, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 10984,- Kč.

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Fitness, Bar, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 4 km, vzdálenost od pláže: 0 m.
 
Apartmány Punta
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Lošinj, v místě Apartmány Punta v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Punta, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 6990,- CZK.

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Fitness, Bar, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 4 km, vzdálenost od pláže: 0 m.
 
Apartmány Sanja
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Primošten v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Sanja, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 7557,- Kč.
 
Apartmány Sanja
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Primošten v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Sanja, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 5290,- CZK.
 
Apartmány Uvala
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Primošten, v místě Apartmány Uvala v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Uvala, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3690,- Kč.
 
Apartmán Donata
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Korčula, v místě Apartmán Donata v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Donata, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 1915,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Lednička, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 50 m, vzdálenost od centra města: 7 km.
 
Apartmány Kamelia
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Ostrov Pag, v místě Apartmány Kamelia (Kustići) v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Kamelia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2621,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 10 m, vzdálenost od centra města: 300 m.
 

Zobrazeno 1-10 z 2840 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal