Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Chorvatsku v květnu 2021. ☀️ All Inclusive zájezdy do Chorvatska v květnu 2021 s garancí nejnižší ceny. Ultra All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech Last Minute.

A-Chorvatsko.cz    >    

Chorvatsko All Inclusive květen 2021

Vyhledávání zájezdů

All Inclusive zájezdy do Chorvatska v květnu 2021

Hotel Bluesun Bonaca
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Brač v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bluesun Bonaca, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až neděle 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 193 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 30 %, v aktuální ceně 6712,- Kč.
 
Hotel Imperial Park
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Vodice v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Imperial Park, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 193 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 30 %, v aktuální ceně 9023,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Potápěčské centrum
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 • Půjčovna kol
 
Vily Rivijera
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Vodice v 3hvězdičkovém ubytování Vily Rivijera, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 193 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 30 %, v aktuální ceně 13846,- Kč.
 
Hotel Club Funimation Borik
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Zadar v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Club Funimation Borik, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až čtvrtek 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 193 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 7560,- Kč.
 
Hotel Club Funimation Borik
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Zadar v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Club Funimation Borik, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 193 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 10438,- Kč.
 
Falkensteiner Club Funimation Borik: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Zadar v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Club Funimation Borik: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až čtvrtek 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 193 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 9980,- Kč.
 
Falkensteiner Club Funimation Borik: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Zadar v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Club Funimation Borik: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až pátek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 193 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 11790,- Kč.
 
Falkensteiner Club Funimation Borik: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Zadar v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Club Funimation Borik: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 193 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 13600,- Kč.
 
Hotel Orsan
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Orebič v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Orsan, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 2. květen až úterý 11. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 194 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 8082,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 
Hotel Orsan
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Orebič v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Orsan, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 2. květen až středa 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 194 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2869,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 

Zobrazeno 1-10 z 166 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Chorvatsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal