Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Chorvatska a dovolená Chorvatsko 2020 levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2020. Zájezdy do Chorvatska s ubytováním. Chorvatsko levně 2020.

A-Chorvatsko.cz    >    

Chorvatsko 2020 - Chorvatsko levně 2020

Vyhledávání zájezdů

Chorvatsko podle termínu

Sol Stella Apartmány
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Umag v 3hvězdičkovém ubytování Sol Stella Apartmány, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až středa 23. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 2758,- Kč.
 
Sol Amfora Apartmány
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Umag v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sol Amfora Apartmány, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až sobota 26. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 2061,- Kč.
 
Sol Amfora Apartmány
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Umag v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sol Amfora Apartmány, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až neděle 27. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 5478,- Kč.
 
Robinzonáda Leonardo
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Hvar v hvězdičkovém ubytování Robinzonáda Leonardo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až sobota 26. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 2865,- Kč.
 • Klimatizace
 
Meliá Istrian Villas For Plava Laguna
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Umag v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Meliá Istrian Villas For Plava Laguna, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až středa 23. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 4606,- Kč.
 
Meliá Istrian Villas For Plava Laguna
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Umag v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Meliá Istrian Villas For Plava Laguna, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až sobota 26. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 8081,- Kč.
 
Meliá Istrian Villas
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Umag v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Meliá Istrian Villas, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až neděle 27. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 7283,- Kč.
 
Meliá Istrian Villas
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Umag v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Meliá Istrian Villas, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až sobota 26. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 4637,- Kč.
 
Lanterna Premium Camping Resort: Rekreační Pobyt 4 Nocí
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Poreč v 3hvězdičkovém ubytování Lanterna Premium Camping Resort: Rekreační Pobyt 4 Nocí, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až středa 23. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 720,- Kč.
 
Hotel Sol Umag
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Umag v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sol Umag, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. září až pátek 25. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 6294,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Volejbal
 • Golf
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bezbariérový přístup
 • Půjčovna kol
 

Zobrazeno 71-80 z 32630 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal