Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Chorvatska a dovolená Chorvatsko 2021 levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2021. Zájezdy do Chorvatska s ubytováním. Chorvatsko levně 2021.

A-Chorvatsko.cz    >    

Chorvatsko 2021 - Chorvatsko levně 2021

Vyhledávání zájezdů

Chorvatsko podle termínu

Hotel Plitvice Plitvická Jezera
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Plitvická jezera, v místě Plitvice v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Plitvice Plitvická Jezera, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12078,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: TV, Minibar, Bar, Dětské hřiště, Hotelová restaurace.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 0 m.
 
Hotel Laguna Mediteran
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Istrie v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Laguna Mediteran, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až úterý 27. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze s nápoji. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 9756,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Hotel Ilirija Biograd Na Moru
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Biograd Na Moru, v místě Ilirija v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ilirija Biograd Na Moru, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 15873,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Surfování, Potápěčské centrum, Silnice kolem hotelu, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 100 m, vzdálenost od pláže: 50 m.
 
Hotel Ilirija Biograd Na Moru
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Biograd Na Moru, v místě Ilirija v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ilirija Biograd Na Moru, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 29. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 24695,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Surfování, Potápěčské centrum, Silnice kolem hotelu, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 100 m, vzdálenost od pláže: 50 m.
 
Hotel Adriatic Biograd Na Moru
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Biograd Na Moru, v místě Adriatic v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Adriatic Biograd Na Moru, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až středa 28. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 20383,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Fitness, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 200 m, vzdálenost od pláže: 100 m.
 
Elements Camping Selce
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Crikvenica, v místě Camping Elements v ?hvězdičkovém ubytování Elements Camping Selce, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2056,- Kč.
 
Elements Camping Selce
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Crikvenica, v místě Camping Elements v ?hvězdičkovém ubytování Elements Camping Selce, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2399,- CZK.
 
Depandance Bellevue
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Pelješac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Depandance Bellevue, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až úterý 27. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 10446,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Depandance Bellevue
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Pelješac v 3hvězdičkovém ubytování Depandance Bellevue, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 29. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 15820,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Dalmacija Sunny Hotel Valamar
Dovolená Chorvatsko na jaře 2021 v lokalitě Makarska, v místě Dalmacija Sunny v 3hvězdičkovém ubytování Dalmacija Sunny Hotel Valamar, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až neděle 18. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2517,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 600 m.
 

Zobrazeno 71-80 z 38124 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal