Dovolená v Chorvatsku
Vlajka Chorvatska

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Chorvatska a dovolená Chorvatsko 2020 levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2020. Zájezdy do Chorvatska s ubytováním. Dovolená Chorvatsko 2020.

A-Chorvatsko.cz    >    

Chorvatsko 2020 - Dovolená Chorvatsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Chorvatsko podle termínu

Mobilhomes Camping Oliva
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Rabac v 3hvězdičkovém ubytování Mobilhomes Camping Oliva, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. říjen až pátek 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2212,- Kč.
 
Challet Oliva
Dovolená Istrie levně, s neznámým počtem hvězdiček. Challet Oliva s délkou 4 dní, v termínu 2. říjen 2020 až 5. říjen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 3435 Kč.
 
Challet Oliva
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Rabac v hvězdičkovém ubytování Challet Oliva, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. říjen až středa 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2008,- Kč.
 
Hotel Valamar Collection Girandella Resort
Dovolená Istrie levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Valamar Collection Girandella Resort s délkou 5 dní, v termínu 2. říjen 2020 až 6. říjen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 6021 Kč.
 
Hotel Port 9 (Ex Hotel Bon Repos)
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Korčula v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Port 9 (Ex Hotel Bon Repos), s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. říjen až čtvrtek 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 7758,- Kč.
 
Hotel Omorika
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Krk v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Omorika, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. říjen až úterý 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 5268,- Kč.
  • Klimatizace
 
Hotel Medena
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Trogir v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Medena, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. říjen až neděle 11. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 9117,- Kč.
  • Klimatizace
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
  • Dětské hřiště
  • Tenis
  • Fitness
  • Animační programy
  • Bar
 
Hotel In
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Biograd Na Moru v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel In, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. říjen až středa 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3930,- Kč.
 
Hotel In
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Biograd Na Moru v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel In, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 1770,- Kč.
 
Hotel In
Dovolená Chorvatsko na podzim 2020 v lokalitě Biograd Na Moru v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel In, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. říjen až úterý 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3210,- Kč.
 

Zobrazeno 31-40 z 39140 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal